Praca w branży gier

UI/UX Designer

dla Game Island w Wrocław

Praca stała Design

W Game Island tworzymy własne, oryginalne i konkurencyjne tytuły z gatunku survival, opowiadając przy tym historie, przekazując emocje i budując relacje między graczami, a tworzonymi przez nas bohaterami. Wierzymy, że dzięki naszej wytrwałości, wizji i pasji, jesteśmy w stanie pobudzać wyobraźnię i dostarczać rozrywkę na najwyższym poziomie.
Obecnie poszukujemy UI/UX Designera, który wspomoże nas swoją wiedzą i doświadczeniem na wyboistej drodze game devu i wzmocni zespół przed debiutem naszego nowego tytułu.

Jeżeli chcesz:

  • Dołączyć do dynamicznie rozwijającego się studia;
  • Mieć realny wpływ na kierunek rozwoju projektu;
  • Tworzyć tytuły we współpracy z międzynarodowymi wydawcami;
  • Otrzymywać konkurencyjne wynagrodzenie za swoją pracę;

Przeczytaj szczegóły oferty.

Obowiązki:

  • Dbanie o odpowiedni poziom user experience;
  • Współpraca z artystami, programistami oraz designerami;
  • Tworzenie statycznych i interaktywnych prototypów interfejsów;
  • Tworzenie UX flowchart;
  • Terminowość i odpowiedzialność za przydzielone zadania;

Wymagania:

  • Przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Doskonała znajomość pakietu Adobe (w szczególności Photoshop);
  • Umiejętność tworzenia statycznych i interaktywnych prototypów;
  • Doświadczenie w tworzeniu interfejsów do gier;
  • Samodzielność, kreatywność i proaktywność;
  • Wyczucie stylu i estetyki;
  • Kreatywność;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wkładu i zaangażowania w projekt;
  • Umowę o pracę lub B2B;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • System premiowy;
  • Możliwość pracy zdalnej lub w biurze;
  • Możliwość rozwoju kompetencji w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Super zespół z doświadczeniem i przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów;
  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy;
  • Pakiet socjalny;
  • Kawę w nieograniczonych ilościach;
  • Cykliczne imprezy, na których wspólnie gramy w najnowsze tytuły;
  • Dostęp i możliwość wypożyczenia sprzętu (VR, PS, NS);

Prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania w tytule wpisując:
„UI/UX Designer”.
Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Game Island S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Data publikacji: 2022-11-07

Liczba wyświetleń: 486