Praca w branży gier

digital marketing specialist w branży gier planszowych

dla Glass Cannon Unplugged sp. z o.o. w Wrocław, Opole, Warszawa, Świat

Praca stała Inne

Witaj wędrowcze. Spocznij proszę i wsłuchaj się przez chwilę w moją opowieść.

Jesteśmy Glass Cannon Unplugged. Ponad dwa lata temu zrobiliśmy trochę hałasu naszą kampanią Kickstarterową na Frostpunk: Gra Planszowa. Teraz spełniamy swoją obietnice i dostarczamy tę grę na stoły naszych wspierających. Lecz to nie wszystko co mamy pod okładem! Ogłosiliśmy już prace nad planszową adaptacją Dying Light… i to wciąż nie jest wszystko! Kolejne głośne strzały, zwiastujące nowe projekty, wnet rozniosą się echem po internecie i piwnicach ;-).

Jednak nawet najlepsza łajba nie popłynie sama. Będziemy stawać przeciw szkwałom wywołanym przez oczekiwania graczy, nawigować po zdradliwych wodach game designu, chronić się przed zwodniczą pieśnią syren z zatoki Grafiki oraz szukać skarbów na mitycznych wyspach Crowdfundingu. Marne nasze szanse, jeśli nie popłynie z nami załoga lojalnych, odważnych i sprawdzonych w ogniu bitwy ludzi.

Piszesz się?

To czytaj dalej.

podpisano:
Kapitan Jakub Wiśniewski

wraz z:
Bosmanem Michałem Ozonem,
Zbrojmistrzem Dawidem Tadlem
oraz
Kwatermistrzem Pawłem Obarą

Opis stanowiska:
Szukamy Herolda Internetów, Barona Board Game Geek’a, Świeżego Księcia z Branży Gier! Uwielbiasz gry planszowe i nie możesz się doczekać, aż stworzysz kolejny post o nowej grze, który zwróci uwagę całej społeczności? Jara Cię, że planszówkowy tłum spija twe słowa z ekranu (that went a bit too far…)? Lubisz komunikować się z ludźmi i organizować wydarzenia związane z hobby? Ciągle skanujesz nowinki w mediach społecznościowych i prowadzisz własną grupę lub profil? Jeśli odpowiedź na większość tych pytań brzmi tak to dołącz do Glass Cannon Unplugged!

Praca zdalna lub z biura we Wrocławiu.

Zadania:

  • prowadzenie głównych kanałów social media dla marki Glass Cannon Unplugged i wydawanych przez nią
    gier planszowych,
  • współpraca z recenzentami i influencerami,
  • kontakt z dziennikarzami i koordynacja w przygotowaniu press releasów,
  • organizowanie wydarzeń online i offline,
  • tworzenie angażującej treści,
  • angażowanie społeczności gier planszowych i branie udziału w eventach,
  • koordynowanie eventów, na które będziemy się wybierać,
  • budowanie społeczności i prowadzenie kanalów w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Discord.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu kanałów społecznościowych dla firm
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • szeroko pojęte „bycie geekiem/nerdem” w dowolnej konfiguracji,
  • wielozadaniowość,
  • angażujący styl pisania,
  • doskonała umiejętność organizacji swojej pracy,
  • umiejętność przełożenia założeń i dokumentacji projektu na efekty,
  • english cannot be a well worn glove for you, it must be second skin,
  • lojalność i zaangażowanie.

Mile widziane:

  • znajomość branży gier planszowych,
  • znajomość systemów reklamowych Facebook Ads, Google Ads, Reddit Ads,
  • znajomość crowdfundingu (Kickstarter, Indiegogo) pod kątem gier planszowych,
  • inicjatywa i energia w realizacji projektów,
  • znajomość tworzenia treści video (praca z kamerą, tworzenie scenariusza, podstawy montażu),
  • znajomość pakietu Adobe (Photoshop, After Effects, Illustrator).

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia + umiejętności,
  • umowa o pracę lub inna dogodna forma współpracy,
  • udział w łupie - premie projektowe,
  • po roku współpracy system lojalnościowy,
  • otwarte, przyjazne i tolerancyjne środowisko pracy,
  • praca z ludźmi dzielącymi Twoje pasje przy arcy-ciekawych projektach,
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwy home office,
  • dogodnie zlokalizowane biuro (skrzyżowanie ulic Hallera i Powstańców Śląskich we Wrocławiu oraz praca zdalna, jeżeli mieszkasz gdzie indziej niż Wrocław lub Opole),
  • ogromna kolekcja gier planszowych i figurek do wargamingu w biurze 😊,
  • obowiązkowe granie w pracy!
  • wyjazdy na największe branżowe targi (PAX, Essen Spiel, Gamescom),
  • zniżki na planszówki w zaprzyjaźnionych wydawnictwach i sklepach.

Zamiast listu motywacyjnego chętnie przeczytamy o Twojej roli w podobnym projekcie albo cokolwiek innego co pozwoli nam poznać Cię jako osobę z zamiłowaniem do planszówek i pracy w branży gier!

Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Więcej o nas:

Data publikacji: 2022-11-09

Liczba wyświetleń: 844