Praca w branży gier

Level Designer

dla Iron Lung w Warszawa/Zdalnie

Praca stała Design

Jesteśmy Iron Lung - pracujemy aktualnie nad ambitnym projektem AA+, łączącym gatunki soulslike oraz shooter tworzonym na PC i Konsole.
Aktualnie poszukujemy doświadczonego i ambitnego Level Designera, który zasili nasze szeregi i zostanie z nami na dłużej :)

Twoje Zadania:

  • Projektowanie poziomów we współpracy z zespołami Art i Design
  • Prototypowanie i blockoutowanie poziomów pod potrzeby gameplayu
  • Iterowanie tworzonych poziomów w trakcie produkcji
  • Tworzenie spójnych i angażujących przestrzeni grywalnych

Czego oczekujemy?

  • Komunikatywność i otwartość
  • Umiejętność projektowania poziomów pod kątem specyfiki gameplayu i jego mechanik
  • Tworzenie blockoutów poziomów w silniku
  • Wysokie zrozumienie zagadnień Level Designu
  • Dobra znajomość Unreal Engine 4
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Min. jeden skończony projekt w roli Level Designera
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane!

  • Znajomość gatunków soulslike i shooter
  • Podstawowa znajomość modelowania 3D
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji w systemie Confluence
  • Umiejętność pracy z repozytorium PERFORCE

Oferujemy...

  • Pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole indie (bez klimatów korpo)
  • Wynagrodzenie w przedziale [6000-10000 netto - UoD lub B2B] (wynagrodzenie jest uzależnione od Twojego doświadczenia i poziomu umiejętności)
  • Pracę stacjonarną w Warszawie - Aleja Jana Pawła II 70 (obok galerii Arkadia)
  • Bardzo elastyczne godziny pracy (core hours 11:00 – 16:00)
  • Wsparcie na każdym polu oraz przyjazny klimat pracy

Data publikacji: 2022-11-15

Liczba wyświetleń: 759