Praca w branży gier

Art Generalist

dla Afterburn w Łódź/Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Cześć.

Jesteśmy małym, niezależnym, studiem zlokalizowanym w Łodzi. Niedawno wydaliśmy nasz ostatni projekt Railbound i od przyszłego roku planujemy zacząć pracę nad zupełnie nową grą.

Railbound

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twój głos byłby brany pod uwagę, lubisz mieć bezpośredni wpływ na ostateczny kształt projektu, nie boisz się podejmować decyzji i umiesz żonglować kilkoma różnymi zadaniami na raz, to świetnie wpasował(a)byś się do naszego zespołu.

Poszukujemy „art generalisty”, co oznacza osobę, która podjęłaby się zarówno konceptowania warstwy wizualnej projektu, wyprodukowania części assetów, zarządzania podwykonawcami, jak również zaprojektowała marketingową stronę przedsięwzięcia od strony wizualnej.

Kogo nie szukamy?

  • wąsko wyspecjalizowanego specjalisty,
  • osoby z doświadczeniem na poziomie juniora i niżej,
  • kogoś, kto potrzebuje sztywnej struktury i szczegółowo rozpisanych tasków do wykonywania swojej pracy.

Obowiązki:

  • projektowanie i realizacja wizji artystycznej dla nowych i istniejących projektów,
  • tworzenie assetów do gier,
  • współpraca z członkami zespołu oraz podwykonawcami,
  • tworzenie ilustracji oraz grafik promocyjnych.

Wymagania:

  • 1+ wydany projekt growy,
  • doświadczenie z pakietem Adobe / Affinity,
  • praca na miejscu (Łódź), hybrydowo lub zdalnie,
  • komunikatywny angielski i polski (mowa / pismo),
  • dopasowanie się charakterem do reszty zespołu.

Dodatkowe plusy:

  • doświadczenie UI / UX / VFX,
  • doświadczenie z Unity,
  • zainteresowania wykraczające poza art (np. design albo marketing).

Oferujemy:

  • pensja minimum 6K netto (zależna od umiejętności i doświadczenia),
  • możliwość otrzymania rev share (udział z przychodów z projektu),
  • elastyczne godziny pracy z core hours (10-14),
  • nie mamy multisportów, pakietów medycznych, ani owocowych czwartków, ale mamy sporą kolekcję gier i komiksów na miejscu, które można wypożyczać.

Afterburn

Kim jesteśmy:

  • obecnie pracuje u nas 5 osób, w przyszłym roku chcielibyśmy mieć maksymalnie 8; ale współpracujemy też z utalentowanymi freelancerami,
  • robimy gry o niewielkiej skali i wysokiej jakości, które są wysoko oceniane zarówno przez graczy (wszystkie projekty >95% pozytywnych recenzji na Steamie, >4,7/5 na App Store,) jak i krytyków (liczne nagrody, m.in. Top 3 Google Play Indie Festival),
  • staramy się postępować według własnych zasad – nie robimy f2p, nie implementujemy mikrotransakcji, nie zbieramy danych, których nie potrzebujemy,
  • nie jesteśmy na giełdzie, nie mamy inwestorów, jesteśmy stabilni finansowo,
  • dbamy o zdrowie psychiczne naszych pracowników, mamy sztywne „no-crunch policy”, staramy się, żeby w biurze panowała dobra atmosfera.

Jeśli chciał(a)byś z nami pracować albo dowiedzieć się czegoś więcej, to napisz do nas przez formularz poniżej. Zawrzyj swoje CV, portfolio oraz informację:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Afterburn Łukasz Spierewka.”

Data publikacji: 2022-11-15

Liczba wyświetleń: 1207