Praca w branży gier

Game Producer

dla RedDeerGames w Zdalnie lub Warszawa

Praca stała Zarządzanie

Drodzy Kandydaci!

Zespół Reddeergames to pasjonaci, którzy robią, to co kochają. Dążymy do perfekcji stale rozwijając swoje umiejętności oraz naszą organizację, dlatego też do zespołu Creative szukamy osoby doświadczonej w produkcji gier.

Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z ofertą.

CZEGO OCZEKUJEMY:

• Przynajmniej dwóch wydanych projektów komercyjnych lub 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
• Doświadczenia w prowadzeniu kilkuosobowych zespołów projektowych
• Zdolności komunikacyjnych, organizacyjnych oraz interpersonalnych
• Znajomości metodyki prowadzenia projektów Scrum, Agile
• Kreatywności oraz samodzielności
• Elastycznego podejścia do pracy
• Terminowości
• Doświadczenia w przygotowywaniu, nadzorowaniu i rozliczaniu harmonogramu projektu
• Umiejętność organizowania pracy zespołu w taki sposób, aby była możliwie najefektywniejsza
• Znajomości i rozumienia procesów wykorzystywanych w tworzeniu gier
• Umiejętności priorytetyzacji zadań
• Zdolności do skutecznego egzekwowania ustalonych zadań
• Wnikliwej identyfikacji ryzyk
• Swobody w posługiwaniu się językiem angielskim

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

• Zarządzanie produkcją
• Planowanie i nadzorowanie pracy zespołu
• Rozpisywanie i ustalanie zadań dla poszczególnych osób
• Zarządzanie systemem zadań
• Pilnowanie prawidłowej realizacji poszczególnych zadań/milestoneów
• Planowanie i koordynacja dostarczania assetów poprzez outsource
• Współpraca z wydawcami/partnerami oraz pozostałymi działami

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:

• Pracę w 100% zdalną
• Umowę B2B
• Możliwość pracy z biura w Warszawie
• Przyjazną atmosferę pracy
• Znaczący wpływ na kształt gry
• Udział w innowacyjnych projektach
• Długofalową współpracę
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
• Elastyczne godziny pracy

Jeżeli czujesz, że to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie i GameDev Cię wzywa - nie zwlekaj! Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@reddeergames.com

Zapraszamy również na naszą stronę: www.reddeergames.com

Czekamy na Ciebie!

Informacje na temat ochrony prywatności:

Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę
REDDEERGAMES SP. Z O.O.
Zbożowa 4A
70-653 Szczecin
w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.
Aby uzyskać więcej informacji, www.reddeergames.com

Oświadczenie dotyczące zgody:
Rozumiem i zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

DZIĘKUJEMY!

Data publikacji: 2022-11-16

Liczba wyświetleń: 521