Praca w branży gier

Ilustrator/Grafik 2D

dla RedDeerGames w Warszawa/Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Drodzy Kandydaci!

Zespół Reddeergames to pasjonaci, którzy robią, to co kochają. Dążymy do perfekcji stale rozwijając swoje umiejętności oraz naszą organizację, dlatego też do zespołu Creative szukamy osoby doświadczonej jako Ilustrator/Grafik 2D.

TWOJE ZADANIA:

Tworzeniem ilustracji do naszych własnych produkcji;
Tworzenie grafik 2D do naszych własnych produkcji;
Tworzenie concept artów do naszych własnych produkcji;

OCZEKIWANIA:

Zaawansowana znajomość Adobe Photoshop;
Doświadczenia na podobnym stanowisku;
Umiejętności tworzenia ilustracji;
Kreatywność i zamiłowanie do nowych trendów;
Interesujesz się programami AI do tworzenia ilustracji;
Zamiłowanie do fantastyki oraz gier komputerowych;

MILE WIDZIANE:

Posiadasz umiejętności robienia prostych animacji 2D;
Posiadasz podstawową znajomość programu Illustrator CC;
Znajomość języka angielskiego;

OFERUJEMY:

● Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia
● Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
● Możliwą pracę w 100% zdalną
● Przyjazną atmosferę pracy
● Możliwość udziału w konferencjach branżowych
● Możliwość rozwoju w ramach organizacji
● Umowa B2B lub zlecenie

Jeżeli czujesz, że to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie i GameDev Cię wzywa - nie zwlekaj! Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@reddeergames.com

Informacje na temat ochrony prywatności:
Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę
REDDEERGAMES SP. Z O.O.
Zbożowa 4A
70-653 Szczecin
w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.
Aby uzyskać więcej informacji wejdź na www.reddeergames.com

Oświadczenie dotyczące zgody:
Rozumiem i zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy! :)

Data publikacji: 2022-11-16

Liczba wyświetleń: 1960