Praca w branży gier

Asystentka/asystent w dziele e-wydań

dla Forever Entertainment SA w Gdynia

Praca stała Inne

O NAS

Firma Forever Entertainment SA zajmująca się produkcją gier komputerowych i multimediów poszukuje pracownika na stanowisko: asystent/asystentka w dziale e-wydań. Obecnie pracujemy między innymi nad znanymi IP:
• Panzer Dragoon Zweii: Remake (SEGA)
• The House of The Dead: Remake (SEGA)
• Fear Effect Reinvented (SquareEnix)
• Front Mission 1,2,3: Remake
• Night Slasher: Remake
Ale też i nad innymi, własnymi tytułami.

NASZE WYMAGANIA

• Biegła znajomość komputera
(np. konieczność skonfigurowania samodzielnie komunikacji z PGP nie jest dla Ciebie nie do przejścia)
• Znajomość zadnień związanych z multimediami
(mp4, aac, ts, mpeg-2, H.264, HEVC nie brzmią dla Ciebie jak jak losowo wygenerowane hasła)
• Znajomość języka angielskiego wystarczająca dla sprawnej komunikacji w międzynarodowych zespołach
• Umiejętność czytania i zrozumienia dużej ilości anglojęzycznej dokumentacji
• Znajomość gier na różnych platformach, przede wszystkim na konsolach
• Umiejętność bezproblemowej współpracy w zespole

MILE WIDZIANE

• Doświadczenie zawodowe w wydawnictwie cyfrowym
• Podstawowa znajomość oprogramowania do obróbki grafiki i montażu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• Komunikacja z partnerami w celu ustalenia poprawności materiałów wydawniczych
• Przygotowanie submisji cyfrowych części opisowej i multimediów
• Kontrola zgodności gier ze specyfikacją prawno-techniczną
• Przygotowanie/modyfikacja powyższych materiałów
• Obsługa paneli systemów sprzedażowych
• Weryfikacja zgodności lokalizacji we współpracy z działem lokalizacji

TO OFERUJEMY

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Biuro w wygodnej lokalizacji w Gdyni
• Praca na pełny etat
• Forma zatrudnienia wg preferencji
• Ubezpieczenie zdrowotne PZU wraz z możliwością dopisania partnera lub dzieci
• Karta Multisport
• Program poleceń
• Opieka psychologiczna
• Integracja z pozostałymi członkami zespołu w pokoju gier, Enjoy!
• Wsparcie relokacyjne, pomożemy dopiąć kwestie organizacyjne
• Dynamiczny zespół, który chętnie dzieli się wiedzą

Data publikacji: 2022-11-18

Liczba wyświetleń: 483