Praca w branży gier

Lightning Artist/Level Artist UE4

dla RedDeerGames w Warszawa/Zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Drodzy Kandydaci!

Zespół Reddeergames to pasjonaci, którzy robią to co kochają. Dążymy do perfekcji stale rozwijając swoje umiejętności oraz naszą organizację dlatego też do zespołu projektowego poszukujemy ''Lightning Artist/Level Artist UE4''.

Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z ofertą.

Twoje zadania:

● tworzenie efektów wizualnych do projektu "Great Spirit" uwzględniając założenia artystyczne i gameplay'owe powstającej gry;
● tworzenie zaawansowanych materiałów i efektów;
● ścisłą współpracę z zespołem designerskim i artystycznym;

Nasze oczekiwania:

● posiadasz doświadczenie min. rok przy projekcie komercyjnym jako VFX Artist lub Lightning Artist
● znasz silnik Unreal Engine 4
● potrafisz tworzyć złożone efekty w systemie Niagara
● dobrze czujesz się w stylu Vaiany, czy Keny :)
● lubisz pracować zespołowo i nie boisz się wyzwań

Oferujemy:

● Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia
● Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
● Możliwą pracę w 100% zdalną
● Przyjazną atmosferę pracy
● Możliwość udziału w konferencjach branżowych
● Możliwość rozwoju w ramach organizacji
● Umowa B2B lub zlecenie

Jeżeli czujesz, że to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie - nie zwlekaj! Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@reddeergames.com

Zapraszamy również na naszą stronę: www.reddeergames.com

Czekamy na Ciebie!

Informacje na temat ochrony prywatności:

Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę
REDDEERGAMES SP. Z O.O.
Zbożowa 4A
70-653 Szczecin
w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.
Aby uzyskać więcej informacji: www.reddeergames.com

Oświadczenie dotyczące zgody:
Rozumiem i zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

DZIĘKUJEMY!

Data publikacji: 2022-11-22

Liczba wyświetleń: 383