Praca w branży gier

HR Manager

dla One More Level S.A. w Kraków

Praca stała Zarządzanie

Title

Hej! Jesteśmy One More Level – wciąż rosnącym zespołem prawie 50 osób, zarówno weteranów branży jak i utalentowanych debiutantów. Tworzymy szybkie i wypełnione akcją gry. Nasz ostatni tytuł – Ghostrunner – został bardzo dobrze przyjęty, osiągając 92% pozytywnych recenzji na Steam.

Tworzymy unikatowe, odważne i twórczo niezależne gry, które mogą rywalizować z tytułami AAA pod kątem audiowizualnym. Wierzymy, że ważny jest dobry duch zespołu, wspólna wizja projektu oraz transparencja – każdą z tych wartości staramy się kierować w naszej pracy.

Szukamy doświadczonych specjalistów do pracy nad naszymi aktualnymi projektami: Ghostrunner 2 oraz Cyber Slash.

Title

Szukamy zmotywowanego kandydata na pozycję HR Manager!

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych i zatrudniania,
  • Wsparcie leadów zespołu podczas rozmów okresowych,
  • Współtworzenie i realizacja działań związanych z employer brandingiem,
  • Wsparcie w zakresie eventów firmowych oraz wydarzeń branżowych (jak Digital Dragons/GIC),
  • Nadzór i utrzymanie dokumentacji kadrowej,
  • Prowadzenie spraw związanych z ewidencją i rozliczaniem czasu pracy pracowników, w tym sporządzanie list obecności w oparciu o umowę o prace,
  • Przygotowywanie dokumentacji dot. stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,
  • Współpraca z zarządem w zakresie wynagrodzeń i premii,
  • Współpraca z księgowością,
  • Współpraca z Office Managerem w zakresie onboardingu i benefitów pracowniczych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wiedzy z zakresu HR’u (miękkiego i twardego),
  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu relacji,
  • Inicjatywy i samodzielności w działaniu,
  • Dobrej znajomości angielskiego (min. B2).

Mile widziane:

  • Znajomość branży gamedev,
  • Doświadczenie z zakresu usług kadrowo-płacowych.

Oferujemy:

  • Stabilna i spójna wizja projektu,
  • Stawianie zespołu i jego członków jako największą wartość,
  • Wysoka transparentność na każdym etapie projektu,
  • Umowa o Pracę (albo inna, która najbardziej Ci pasuje),
  • Wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności, doświadczenia i potencjału,
  • Wspołfinansowany i traktowany jako dni pracy udział w wybranych konferencjach i warsztatach,
  • Współfinansowana karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Wczasy pod gruszą.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zgłoś się poprzez formularz poniżej ⬇️⬇️⬇️

Data publikacji: 2022-11-29

Liczba wyświetleń: 367