Praca w branży gier

Producer

dla CreativeForge Games w Warszawa

Praca stała Zarządzanie

CreativeForge Games, zespół stojący za grami Phantom Doctrine oraz Hard West, poszukuje do prac nad nową grą taktyczną czasu rzeczywistego (RTT) kandydatów na stanowisko:

Producer

Główne zadania:

  • definiowanie milestone'ów, build'ów, deadline'ów
  • szacowanie czasu, tworzenie i utrzymywanie planów pracy i budżetów; dbanie o terminową realizację tychże
  • współprojektowanie i usprawnianie procesów, odblokowywanie i optymalizacja pipeline'ów
  • śledzenie zmian w projekcie i adaptowanie planu
  • śledzenie postępów we wszystkich działach i antycypowanie ryzyka produkcyjnego

Oczekiwane kwalifikacje:

  • min. 5 lat doświadczenia w branży
  • min. 3 lata na stanowisku producenta
  • min. 1 projekt przepracowany od początku do końca na stanowisku producenta
  • przekrojowa znajomość rynku gier komputerowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie przy produkcji gier konsolowych
  • doświadczenie w pracy z Unreal Engine

Oferujemy:

  • brak cruncha
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bardzo dobre warunki pracy, stabilność finansową
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • pracę przy szczególnie ciekawych, ambitnych projektach

Praca w siedzibie firmy w Warszawie, w dogodnej lokalizacji (przy stacji metra), wyłącznie na pełny etat. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca@creativeforge.pl.

Data publikacji: 2018-11-20

Liczba wyświetleń: 2694