Praca w branży gier

FX Artist

dla Flying Wild Hog w Kraków
opublikowane przez Anna Gródek

Praca stała Grafika i animacja

Flying Wild Hog Cracow

Cześć! We Flying Wild Hog w Krakowie poszukujemy profesjonalistów na stanowisko FX Artist do nowych projektów na wszystkie wiodące platformy.

Główne zadania:

  • Tworzenie efektów specjalnych,
  • Samodzielne tworzenie materiałów, textur i obiektów 3D na potrzeby FX,
  • Implementacja efektów w silniku Unreal Engine 4

Wymagania:

  • Znajomość obsługi Unreal Engine 4
  • Zdolności plastyczne oraz kreatywność

Oferujemy:

  • pracę na etat, przy ciekawym projekcie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie i regularne pensje,
  • luźne godziny pracy (core hours 12-16, 40 godzin w tygodniu)
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • rozwój w bardzo doświadczonym zespole.

Siedziba firmy jest zlokalizowana na Dębnikach w Krakowie, przy ulicy Zduńskiej 18. Zainteresowanych prosimy o przysyłanie CV na adres jobs@flyingwildhog.com lub zgloszenie kandydatury przez serwis skillshot.pl

Data publikacji: 2018-09-14

Liczba wyświetleń: 814