Praca w branży gier

3D Graphic Designer

dla The Dust Sp. z o.o. w Wrocław
opublikowane przez The Dust S.A.

Praca stała Grafika i animacja

Hello

The Dust S.A. jest częścią Grupy Me & My Friends S.A., która od ponad 10 lat dostarcza usług w zakresie szeroko pojętej promocji. Jeżeli chcesz się o nas czegoś więcej dowiedzieć wejdź tutaj: http://mamfgroup.com/

Aktualnie powiększamy i rozbudowujemy działy grafików 3D w The Dust, w związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z programem do projektowania 3D ( Bledner, Maya, 3dsmax )
  • portfolio potwierdzające umiejętności
  • zmysł plastyczny
  • umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • tworzenie modeli high-poly i low-poly
  • tworzenie assetów 3D na potrzeby gier mobilnych
  • przygotowywanie map UV
  • tworzenie środowisk 3D na podstawie konceptów
  • znajomość i doświadczenie w branży gier będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w programie Blender będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju kompetencji w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosfera w zespole profesjonalistów

Prosimy o przesyłanie swoje portfolio + CV za pomocą przycisku aplikowania w tytule wpisując
„3D Graphic Designer”.
Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez The Dust S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Data publikacji: 2018-08-13

Liczba wyświetleń: 878