Zgłoszeń:
11

Specjalista ds. realizacji projektów

dla Game Industry Conference (Poznań)

Praca stała Inne

Fundacja Vitruvio, organizator Game Industry Conference oraz projektów wspierających rozwój branży gier (edukacyjnych, wsparcie eksportu, etc.), poszukuje osoby do pracy biurowej.

Zadania:

  • Wsparcie organizacyjne w prowadzeniu biura fundacji / konferencji oraz pomoc w załatwianiu spraw dot. bieżącej działalności fundacji
  • Przygotowywanie materiałów komunikacyjnych oraz obsługa komunikacji mailowej, w mediach społecznościowych i na stronie internetowej GIC, etc.
  • Bieżąca komunikacja z instytucjami publicznymi, prowadzenie korespondencji i dokumentacji;

Wymagania:

  • Biegłość w pracy z komputerem i aplikacjami: praca z tekstem, arkuszem kalkulacyjnym, aplikacjami internetowymi, pocztą e-mail, wyszukiwanie informacji
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i zwłaszcza w piśmie na poziomie co najmniej B2
  • Lekkość pisania i redagowania tekstów w językach: polskim oraz angielskim
  • Dyspozycyjność, terminowość i samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność planowania, organizacji oraz realizacji zadań w wyznaczonym czasie oraz proaktywnego rozwiązywania problemów

Dodatkowe plusy za:

  • Bycie graczem z dobrą znajomością tematyki i rynku gier, w tym gier indie
  • Znajomość zasad funkcjonowania i obsługi serwisów społecznościowych (FB, LinkedIn, Twitter, Periscope, Instagram) oraz analizy skuteczności zamieszczanych tam treści
  • Wszelka umiejętność pracy z plikami graficznymi

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie w maksymalnym wymiarze 96h/m-c (ok. 24 godzin w tygodniu)
  • Wynagrodzenie netto 1500-2000 zł
  • Elastyczne dni i godziny pracy z możliwością pracy zdalnej
  • Pracę w branży gier, przy jednym z najważniejszych wydarzeń w Europie oraz projektach realizowanych dookoła globu
  • Możliwość rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole pasjonatów
  • Docelowo także wyjazdy na wydarzenia w kraju i za granicą

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej list motywacyjny (w języku angielskim) oraz CV (w języku polskim lub angielskim) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: contact@gic.gd

Zobacz więcej ofert dla Game Industry Conference

Data publikacji: 2018-01-11

Liczba zgłoszeń: 11

Ofertę obejrzano: 1928 razy