Skillshot.pl logo
Praca w branży gier

← powrót do bloga

Znajdź pracę na Digital Dragons 2018

Do Digital Dragons 2018 zostało niewiele ponad miesiąc. Krakowska konferencja wpisała się już do gamedev'owego kalendarza jako dobra okazja do podniesienia umiejętności (ponad 100 wykładów w 2 dni!), spotkań oraz znalezienia pracy. W tym ostatnim temacie "Dragonsy" planują teraz coś nowego. Na targach pojawi się otwarta strefa gdzie będzie można spotkać się z firmami z branży, wypytać o to jak działają, porozmawiać o współpracy, itd. Propozycja kierowana jest szczególnie do młodych, "niezrzeszonych". Wejście bez biletu.

Praca w gamedev? Brzmi jak sprawa dla Skillshota! Więc się przyłączyliśmy :) Od dziś aż do końca konferencji przy publikowaniu ogłoszenia na dole znajdziecie taki checkbox:

Zaznaczając go, firma potwierdza, że będzie obecna w strefie rekrutacji na Digital Dragons oraz zaprasza chętnych do spotkania i rozmowy. Każde takie ogłoszenie będzie potem oznaczone specjalną etykietą "DD2018", żeby łatwo je było wyłapać.

Dodatkowo na głównej stronie znajdziecie przycisk, który pozwoli odfiltrować tylko ogłoszenia biorące udział w akcji:

I to tyle. Powodzenia w szukaniu/znajdywaniu i do zobaczenia na Dragonsach!

Więcej o Digital Dragons:

Digital Dragons to największa edukacyjnobiznesowa konferencja dla branży gier w Europie Centralnej. Jej najważniejszą częścią jest wykładowy segment w którym kolejny raz blisko 100 wykładów poprowadzą specjaliści z czołowych studiów produkujących gry: Blizzard Entertainment, Bungie, Creative Assembly, DICE, Machine Games, Naughty Dog, Techland, CD PROJEKT RED i 11 bit studios. Obok wykładów odbędzie się również kolejna edycja Indie Showcase – konkursu dla twórców niezależnych. Digital Dragons to również blisko 40 sponsorów i wystawców, którzy przez dwa dni chętnie pogadają z wami o zatrudnieniu w gamedevie :) Więcej na digitaldragons.pl