Praca w branży gier

Programista Unity

dla Digital Melody Games w Grodzisk Mazowiecki pod Warszawą

Praca stała Programowanie

Digital Melody Games poszukuje programisty Unity, który lubi gry i chciałby je tworzyć na co dzień.

Wymagania:

  • programowanie w C#,
  • znajomość platform mobilnych - Android, iOS,
  • minimum roczne doświadczenie z Unity poparte zrealizowanymi projektami,
  • komunikatywność,
  • zapał i energia.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie gier i update-ów na platformy mobilne i desktopowe,
  • tworzenie aplikacji na automaty typu arcade oparte o system Android/Linux

Zapewniamy:

  • sympatyczna atmosfera,
  • swobodne godziny pracy,
  • praca w naszym studiu w Grodzisku Mazowieckim (30 minut z Warszawy),
  • nieustające możliwości rozwoju i tworzenia wiekopomnych produktów,
  • wynagrodzenie w zależności od umiejętności: 6000-9000 zł netto B2B

Mile widziane portfolio gier lub aplikacji.

Prosimy przesyłać CV wraz z oczekiwanym wynagrodzeniem na adres:

jobs@digitalmelody.games
z dopiskiem w tytule maila: "CV DEV".

Prosimy o dołączenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Data publikacji: 2018-05-14

Liczba wyświetleń: 272