Praca w branży gier

Grafik 3D styl stylizowany

dla Trusense w Warszawa, zdalnie
opublikowane przez Trusense sp. z.o.o

Zlecenie Grafika i animacja

Trusense to firma skupiająca się na tworzeniu aplikacji i gier z
wykorzystaniem Augmented Reality i Virtual Reality. Pracujemy nad
dużymi, międzynarodowymi projektami zarówno na rynku rozrywki, jak i
biznesu.
Do naszego zespołu pasjonatów nowych technologii poszukujemy grafików
3d, do pracy cześciowo zdalnej, nad grą mobilną AR.

Podstawowe zadania:

  • tworzenie stylizowanych modeli low i mid poly (przykład: https://www.artstation.com/artwork/b118G)
  • przygotowanie do wykonanych modeli poprawnych UV map
  • tworzenie stylizowanych tekstur
  • wypalanie map PBR

Wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu modeli do gier poparte dobrym portfolio
  • umiejętność tworzenia stylizowanych i oszczędnych w poligony modeli
  • pomysłowość i kreatywność
  • zmysł artystyczny i umiejętności zaproponowania swojego rozwiązania
  • terminowośc i odpowiedzialność
  • mile widziana umiejętność przygotowania riggów do animacji
  • mile widziana podstawowa znajomość silnika Unity

Oferujemy:

  • praca stacjonarnie w biurze w Warszawie (Mokotów) lub częsciowo zdalna (minimum 2 dni w tygodniu w biurze)
  • praca na zlecenie przy konkretnym zakresie - umowa zlecenie/umowa o dzieło
  • możliwość realizacji własnych pomysłów przy nowym projekcie
  • atrakcyjne i elastyczne warunki współpracy
  • współpracę z młodym, profesjonalnym zespołem
  • litry kawy i nowe znajomości :)

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz linku do
portfolio na adres: damian.lewandowski@trusense.com.pl

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Data publikacji: 2018-06-28

Liczba wyświetleń: 699