Zgłoszeń:
35

Tester Gier

dla Wastelands Interactive (Łódź)

Praca stała Testowanie

Wastelands Interactive – Gamedevy z Łodzi poszukują testera, który ma w sobie pasję, miłość do gier i w biurze wesprze nasz zespół w tworzeniu gier na urządzenia mobilne, PC i konsole.

Zakres obowiązków:

  • Wykrywanie błędów w grach, głównie na platformach iOS i Android
  • Dokładne opisywanie znalezionych błędów
  • Dostarczanie informacji zwrotnej
  • Aktywna współpraca z zespołem developerskim
  • Aktualizacja scenariuszy testowych

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji
  • Znajomość systemu JIRA na poziomie podstawowym
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komercyjne doświadczenie w testowaniu gier (min. 2 lata)

Mile widziane:

  • Znajomość edytora Unity
  • Znajomość bugtrackera Mantis

Podeślij info o sobie i tym co robiłeś na maila:
praca(at)wastelands-interactive.com

Prosimy o umieszczenie w CV następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.”

Zobacz więcej ofert dla Wastelands Interactive

Data publikacji: 2019-01-08

Liczba zgłoszeń: 35

Ofertę obejrzano: 2043 razy