Praca w branży gier

Specjalista/Senior Game Designer

dla IMGN.PRO w Bielsko-Biała
opublikowane przez Łukasz Kubiak

Praca stała Design

IMGN.PRO – developer i ogólnoświatowy wydawca gier video, z ponad 8 letnim doświadczeniem w branży gier, poszukuje game designerów do stałej pracy w siedzibie firmy w Bielsku-Białej

Stanowisko: Game Designer

Zakres obowiązków:
Współpraca z działem narrative design przy projektowaniu fabuły i questów
Implementacja zaprojektowanych questów w silniku gry
Implementacja logiki dialogów w silniku gry
Współpraca przy designowaniu oraz implementacji ekonomii i mechanik w grze
Tworzenie prototypów gameplayowych
Balansowanie systemów i mechanik gameplayowych
Tworzenie dokumentacji w języku angielskim
Współpraca przy implementacji lokalizacji gry
Identyfikowanie problemów i znajdowanie na nie rozwiązań
Dostarczanie informacji producentowi o czasie potrzebnym na wykonanie zadania
Dostarczanie informacji producentowi o problemach i postępach w wykonywanym zadaniu
Dostarczanie informacji innym członkom zespołu o czasie, postępach i problemach we wspólnie wykonywanym zadaniu

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku game designera
Minimum jeden wydany tytuł na koncie
Znajomość Unreal Engine 4
Znajomość warstwy Blueprintów w UE4
Umiejętność tworzenia interesujących historii
Komunikatywność
Bardzo dobra znajomość rynku gier i panujących na nim trendów
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność wyceniania czasu potrzebnego na wykonanie zadania
Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
Doświadczenie w tworzeniu gier CRPG

Firma Oferuje:
Wynagrodzenie od: 5000 zł netto (specjalista) i 7 500 zł netto (senior)
Pracę nad kontynuacją uznanej serii gier RPG
Przyjazne i otwarte światopoglądowo środowisko pracy
Umowę o pracę na okres minimum dwóch lat lub umowę b2b na taki sam okres
Niezbędne narzędzia do wykonania projektów
Pomoc w relokacji i zakwaterowaniu w Bielsku-Białej
Ubezpieczenie medyczne

O nas: IMGN.PRO to uznany developer i wydawca gier video, z siedzibą w centrum Bielska-Białej. Studio stworzyło do tej pory dwie gry: horror Kholat (PC, PS4, XB1) którego sprzedaż przekroczyła 500 000 szt. i Seven: The Days Long Gone, izometryczny RPG powstały we współpracy ze studiem Fools Theory.
IMGN.PRO jest wydawcą tak uznanych tytułów jak serie Euro Truck Simulator i American Truck Simulator, czy Superhot.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego i portfolio na adres: cooperation@imgn.pro
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez IMGN.PRO danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Data publikacji: 2018-10-03

Liczba wyświetleń: 600