Praca w branży gier

Grafik 3D

dla NeticTech S.A. w Poznań
opublikowane przez Netictech

Praca stała Grafika i animacja

NeticTech S.A., niezależne studio GameDev, poszukuje osoby na stanowisko Grafik 3D. Praca dotyczy nowego nie ogłoszonego jeszcze projektu studia.

Praca w Poznaniu.

strona studia: www.netictech.com/gamedev/

Obowiązki i wymagania:
• Umiejętność tworzenia kompletnych modeli z teksturami w klimacie fantasy, science fiction oraz cyberpunk
• Przygotowanie modeli 3D gotowych do wykorzystania w silniku Unity 3D
• Umiejętność rigowania modeli będzie dodatkowym atutem
• Optymalizacja modeli dla silnika Unity 3D
• Znajomość programu Blender
• Zamiłowanie do gier video
• Umiejętność pracy w grupie, sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków oraz pro-aktywna postawa
• Czynny udział w procesie tworzenia gry

Oferujemy:
• Możliwość pracy w młodym, ale doświadczonym i energicznym zespole
• Możliwość rozwoju i pracy w branży gier
• Możliwość pracy przy ciekawych i innowacyjnych grach video
• Możliwość uczęszczania na targi i imprezy branżowe
• Wynagrodzenie uzależniona od doświadczenia i umiejętności (3000-10000 brutto)
• Długoterminowa współpraca
• Forma współpracy: umowa o dzieło, faktura VAT

CV oraz portfolio (ukończone gry, projekty hobbystyczne mile widziane) prosimy przesyłać na adres: careers@netictech.com

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

Data publikacji: 2018-08-31

Liczba wyświetleń: 1303