Praca w branży gier

Junior quest designer

dla Whitemoon w Wrocław

Praca stała Design

Poszukujemy osoby zafascynowanej opowiadaniem emocjonujących historii językiem gier komputerowych. Od ponad 10 lat tworzymy jeden z największych polskich MMORPG-ów - The Pride of Taern. Stworzyliśmy ogromny świat, w którym setki tysięcy graczy odnalazło swój los.

Obecnie przenosimy The Pride of Taern do nowej formy - Broken Ranks. Dzięki możliwościom, jakie otwiera przed nami nowy silnik, gra jest nie tylko piękniejsza, ale też rozwija narzędzia do przekazywania historii.

Oto jak wygląda nasza gra:

Stoisz przed szansą wzbogacenia świata Broken Ranks swoją pasją, talentem i umiejętnościami.

Obowiązki:

  • konwersja kontentu z poprzedniej wersji gry do nowej,
  • wzbogacenie konwertowanego kontentu o nowe funkcje oraz swoje osobiste, unikalne podejście,
  • projektowanie i wdrażanie atrakcyjnej, dynamicznej narracji do jednej z największych polskich gier MMORPG,
  • opracowywanie elementów świata gry, postaci, lokacji i wydarzeń,
  • współpraca z innymi działami w celu opracowania assetów niezbędnych do zbudowania narracji,
  • pisanie dialogów.

Kompetencje:

  • zamiłowanie do gier cRPG, MMORPG, klasycznych RPG,
  • znakomite wyczucie słowa.

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu sesji RPG,
  • doświadczenie pisarskie (może być do szuflady - do zgłoszenia proszę dołączyć próbkę twórczości),
  • tworzenie własnych scenariuszy do gier komputerowych przy użyciu odpowiednich narzędzi (np. edytora map w Starcrafcie, RPG Maker itd.),
  • doświadczenie w branży gier.

Oferujemy:

  • pracę w naszym biurze w samym sercu Wrocławia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom,
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności na polu game design, storytelling i idąca za tym gratyfikacja finansowa,
  • wpływ na główną linię fabularną i istotne elementy świata w grze,
  • pracę w niewielkim, ale doświadczonym, międzynarodowym zespole.

Wybranych kandydatów poprosimy o wykonanie zadania testowego w dowolnym silniku (np. RPG Maker, edytory do gier).

Poszukujemy osoby wyłącznie do pracy u nas na miejscu, we Wrocławiu.

Data publikacji: 2018-11-20

Liczba wyświetleń: 1678