Praca w branży gier

Render Wrangler

dla Platige Image S.A. w Warszawa

Praca stała Inne

Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym, polskim studiem produkcyjnym i postprodukcyjnym. Specjalizuje się w tworzeniu cinematików do gier komputerowych, animacji 3D, reklam oraz w realizacjach cyfrowych efektów specjalnych na potrzeby spektakli teatralnych i filmów fabularnych. Studio zajmuje się również produkcją pełnometrażowych filmów animowanych oraz fabularnych.

Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy Render Wranglera gotowego do współpracy w formie dwunastogodzinnych dyżurów, w ramach elastycznego grafiku pracy.

Miejsce pracy: Warszawa/część dyżurów zdalnie

Oferujemy:

  • Pracę przy unikalnych projektach na skalę światową
  • Doświadczenie w pracy z najwyższej jakości technologiami
  • Darmowe szkolenie oraz wdrożenie do pracy na oferowanym stanowisku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • zgrany, otwarty techniczny zespół tworzący świetną atmosferę

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie i kontrola render farmy, pod nadzorem Leada Render Wranglerów
  • Zarządzanie priorytetami renderingu oraz ich monitorowanie
  • Diagnozowanie podstawowych błędów w scenach wysłanych na render farmę
  • Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu technicznego w zakresie obsługi i utrzymania hardware i software
  • Stała współpraca z grafikami i produkcją w zakresie monitorowania i raportowania priorytetów renderingu.

Szukamy ludzi:

  • Doświadczonych w pracy w branży IT (hardware/software)
  • Komunikatywnych
  • Pasjonujących się grafiką 3D lub IT
  • Dyspozycyjnych, otwartych na pracę także w godzinach nocnych i podczas weekendów
  • Dobrze zorganizowanych

Ucieszymy się, jeśli:

  • Ukończyłeś studia o profilu IT/graficznym lub jesteś w ich trakcie
  • Masz doświadczenie jako Render Wrangler
  • Poznałeś jeden z pakietów 3D (Maya, 3DS Max, Houdini)
  • Znasz Pythona i/lub C++
  • Posiadasz doświadczenie z zakresu systemu operacyjnego Linux

Zainteresowany/a? Prześlij swoje CV na adres: career@platige.com, a w tytule wiadomości wpisz nazwę stanowiska Render Wrangler
W przypadku gdybyś chciał(a) żeby Twoje CV trafiło do naszej bazy kandydatów prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Platige Image S.A.”.

Data publikacji: 2019-02-13

Liczba wyświetleń: 640