Zgłoszeń:
21

Sound Designer

dla Shockwork Games (Zdalnie)

Zlecenie Audio

Czołem!

Lubelskie studio Shockwork Games poszukuje zdolnego dźwiękowca do pracy nad naszą najnowszą produkcją - Alder's Blood.

Alder's Blood to mroczna turowa gra strategiczno taktyczna osadzona w mieszance klimatów: victorian-fantasy i dzikiego zachodu.

Tutaj blog gry jeśli chcesz dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć screenshoty/GIFy: https://www.indiedb.com/games/alders-blood.

Zakres obowiązków:

  • Udźwiękowienie animacji do gry (będą to głównie potwory)

Wymagania:

  • Biegła znajomość przynajmniej jednego programu do pracy z dźwiękiem;
  • Doświadczenie poparte portfolio;
  • Kreatywność i pasja - ważne dla nas abyś czuł/czuła to co robisz i czerpał/czerpała z tego przyjemność ;)
  • Komunikatywność i dyspozycyjność - z racji tego, że pracujemy zdalnie liczy się dla nas płynny kontakt, najlepiej na narzędziu Slack/Discord;
  • Mile widziana minimalna znajomość silnika Unity;
  • Mile widziane doświadczenie w branży gamingowej i/lub sympatia do takich gier jak Darkest Dungeon, Banner Saga, Bloodborne czy XCOM.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania w projekt;
  • Elastyczne godziny pracy oraz pracę zdalną;
  • Realny wpływ na rozwój gry.

CV oraz portfolio prosimy składać na ten adres: shockworkgames@gmail.com

Pamiętaj o załączeniu klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Zobacz więcej ofert dla Shockwork Games

Data publikacji: 2019-01-03

Liczba zgłoszeń: 21

Ofertę obejrzano: 592 razy