Praca w branży gier

Studio Assistant

dla Thing Trunk w Warszawa

Praca stała Inne

Poszukujemy osoby na stanowisko Studio Assistant do wsparcia zespołu odpowiedzialnego za grę Book of Demons (store.steampowered.com/app/449960) studia Thing Trunk. Zespół obecnie składa się z 6 osób, ale planujemy go znacznie zwiększyć przed końcem roku.

Przykładowe obowiązki:
• Obsługa procesu rekrutacji na nowe stanowiska (pisanie i publikacja ogłoszeń, odpisywanie kandydatom, wstępna selekcja, organizacja spotkań rekrutacyjnych)
• Wdrażanie i organizacja stanowisk pracy dla nowych pracowników (włączając zakup sprzętu)
• Śledzenie dni wolnych i czasu pracy zespołu
• Obsługa firmowej skrzynki odbiorczej i contact form
• Kontakty z wydawcami, dystrybutorami i partnerami biznesowymi w podstawowym zakresie
• Dbanie o zaopatrzenie biura, sprawną pracę zespołu i dobry stan techniczny stanowisk pracy
• Odciążenie 3-osobowego zarządu z różnych spraw bieżących
• Pomoc przy przenoszeniu firmy do nowego biura

Wymagania:
• Łatwość w komunikacji w języku polskim i angielskim w mowie i na piśmie
• Zainteresowanie grami komputerowymi
• Znajomość żargonu związanego z grami komputerowymi
• Dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami o różnych priorytetach

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość innych języków
• Znajomość prawniczego słownictwa po angielsku na potrzeby czytania umów
• Wszelkie inne dodatkowe umiejętności przydatne przy produkcji gier

Oferujemy:
• Przyjazną atmosferę pracy w utalentowanym zespole pełnym pasjonatów
• Dużą ilość wyzwań
• Różne możliwe ścieżki rozwoju (bizdev, produkcja, testowanie)
• Możliwość brania udziału w procesie produkcji gier (np. testowanie gier, wytwarzanie zawartości)
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zakresu obowiązków
• Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej

Informacje dodatkowe:
Oferujemy pracę na miejscu w biurze w Warszawie na Ursynowie (przy samej stacji metra) z elastycznym podejściem do godzin pracy. Przewidujemy czas na wdrożenie i stopniowe zwiększanie zakresu odpowiedzialności. Więcej informacji o nas na: www.thingtrunk.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o sobie w kontekście tego stanowiska na adres jobs@thingtrunk.com w tytule wpisując „Studio Assistant”.

Dane wysyłane na adres jobs@thingtrunk.com są przetwarzane wyłącznie w celach przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji na temat administrowania powierzonymi nam danymi osobowymi znajdziesz na https://privacy.thingtrunk.com/

Data publikacji: 2019-01-30

Liczba wyświetleń: 909