Praca w branży gier

Social Media Manager

dla Konceptika w Warszawa
opublikowane przez Mateusz Miernikowski

Praca stała Inne

Szukamy nowego członka zespołu - copywritera - social media managera - community managera, który w warszawskim oddziale na Starym Mokotowie pomoże nam z komunikacją dla marki gamingowej.

Miejsce pracy: Warszawa, Stary Mokotów

OPIS STANOWISKA

  • Prowadzenie działań komunikacyjnych, zarządzanie i moderacja na profilach w mediach społecznościowych
  • Projektowanie aktywności dodatkowych
  • Tworzenie scenariuszy pod materiały wideo
  • Monitoring działań konkurencji obsługiwanych marek
  • Opracowywanie i prezentacja raportów z prowadzonych działań
  • Wsparcie komunikacji do ofert przetargowych

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie przy budowaniu i animowaniu społeczności marek w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube)
  • Znajomość rynku gamingowego - konsole, wydawcy, gry
  • Umiejętność tworzenia wartościowej i angażującej komunikacji
  • Łatwość w utrzymywaniu kontaktu z fanami w codziennej pracy
  • Doskonała znajomość języka polskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • Pracę w naprawdę szybko rozwijającej się firmie
  • Stałą pensję i prowizje
  • Biblioteczkę z pozycjami marketingowymi
  • Oczywiście PlayStation 4 i PSVR w biurze :)

Data publikacji: 2019-04-01

Liczba wyświetleń: 439