Praca w branży gier

3d Artist

dla Hypnotic Ants w Radom, Góra Kalwaria, Puławy

Praca stała Grafika i animacja

HypnoticAnts - zespół będący aktualnie na ostatniej prostej produkcji gry z gatunku Puzzle&Story
(link: https://store.steampowered.com/app/1137330/DREAMO/ )
poszukuje Grafików 3d gotowych wystartować z nami kolejne ciekawe projekty PC i VR.

Zakres obowiązków:
• Modelowanie Assetów 3d
• współpraca przy opracowywaniu Designu lokacji
• Implementowanie Assetów w silniku, podpinanie materiałów i tak dalej.

Czego oczekujemy:
• Znajomości środowiska Unreal Engine 4
• Doświadczenia w tworzeniu gier (nie muszą być to komercyjne/wydane tytuły)
• Umiejętności pracy zespołowej
• Mile widziana znajomość i doświadczenie przy tworzeniu gier VR i na konsole Xbox One, PS4, Nintendo Switch

Oferujemy:
• Pracę przy oryginalnych, ciekawych projektach
• Współpracę z dynamicznym, profesjonalnym zespołem
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (dogadamy się :))
• Realny wpływ na projekty i produkcje :)

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie CV na adres: hello@hypnoticants.com.
Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2020-01-03

Liczba wyświetleń: 781