Praca w branży gier

Junior 3D Artist

dla Teyon S.A w Kraków
opublikowane przez Teyon

Praca stała Grafika i animacja

Jeśli masz już za sobą pierwsze kroki w grafice 3D i pierwsze modele które pokazują twoje umiejętności, chcesz zajmować się grafiką zawodowo i rozwinąć się pod okiem doświadczonych grafików tworząc nowoczesną grę na konsole najnowszej generacji, to niniejsze ogłoszenie jest dla Ciebie.

W związku z powiększaniem zespołu, firma Teyon S.A ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do przysyłania swoich zgłoszeń.

Jesteśmy niezależną firmą ze 100% polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku gier, tworzoną i zarządzaną przez grupę pasjonatów. Niedługo na rynek trafi nasza najnowsza produkcja: Terminator: Resistance

Co oferujemy:

  • Praca nad ciekawą i rozwijającą grą wyścigową na konsole najnowszej generacji
  • Praca w środowisku Unreal Engine 4 (Dla mniej doświadczonych, oferujemy okres przejściowy w którym zapoznamy ze środowiskiem)
  • Wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Otwarta ścieżka awansu już w trakcie realizowanego projektu (w zależności od czynionych postępów)
  • Przyjazne środowisko pracy, otwarte na dzielenie się wiedzą oraz pomysłami
  • Stabilne finansowanie dzięki współpracy z dużym międzynarodowym partnerem
  • Praca na pełen etat w naszej siedzibie w Krakowie
  • Benefity dla pracowników

Zakres obowiązków

  • Tworzenie i modyfikacja obiektów do gry
  • Współpraca przy tworzeniu etapów gry

Czego wymagamy:

  • Praktycznej znajomości dowolnego pakietu 3D oraz 2D
  • Portfolio pokazujące twoje umiejętności
  • Kreatywności, otwartości na nowe pomysły, komunikatywności

Mile widziane:

  • Pierwsze doświadczania z użyciem obiektów 3D w silnikach gry (UE4, Unity, inny)
  • Uczestnictwo w konkursach graficznych lub amatorskich zespołach tworzących gry
  • Znajomości współczesnych trendów i rozwiązań stosowanych w grach komputerowych
  • Zamiłowania do gier i sportów samochodowych

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń wraz z CV i portfolio na jobs@teyon.com
(w temacie wiadomości prosimy koniecznie o napisanie ‘Junior 3D Artist Kraków’)
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (w tym w CV) w celu prowadzenia procesów rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez firmę TEYON S.A”.

Data publikacji: 2019-09-03

Liczba wyświetleń: 3296