Praca w branży gier

Pipeline TD (Python Developer)

dla Platige Image S.A. w Warszawa / Fort Mokotów

Praca stała Programowanie

Platige Image poszukuje osoby na stanowisko Pipeline TD (Python Developer) z doświadczeniem w programowaniu narzędzi dla środowisk CGI. Osoba ta będzie odpowiedzialna za zdefiniowanie i pracę nad wymaganiami technologicznymi potrzebnymi dla naszych grafików tworzących cinematiki i animację do gier. Jeżeli jesteś osobą, która nieustannie zastanawia się, jak usprawnić pracę swoich kolegów: dołącz do nas!

ZADANIA DO REALIZACJI

  • Programowanie narzędzi automatyzujących procesy produkcyjne grafiki komputerowej.
  • Ścisła współpraca z liderem technicznym zespołu.
  • Wsparcie użytkowników dotyczące zagadnień technicznych powstających i istniejących już narzędzi.
  • Czynny udział w rozwoju narzędzi i realny wpływ na ich kształt i architekturę.

KWALIFIKACJE & DOŚWIADCZENIE

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Python (preferowane środowiska: Game Dev, VFX, Cinematics, Commercials).
  • Znajomość Qt/PySide, Git.
  • Doświadczenie z API dostępnych na rynku managerów renderingu.
  • Znajomości technicznych aspektów pracy z Autodesk Maya.
  • Doświadczenia we wspieraniu i współpracy z innymi programistami oraz grafikami.
  • Umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów.

DODATKOWO PUNKTOWANE

  • Doświadczenia w pracy z cinematikowym i VFX’owym pipelinem graficznym.
  • Znajomość: Houdini, VEX, Nuke, TCL, C++, CMake, CI/CD, Shotgun, Shotgun Toolkit, OpenGL, Vulkan, Yeti, Bifröst, Qube!, Deadline.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!

  • Jesteśmy liczną grupą kreującą nowe standardy tworzenia animacji, CG i VFX, chcemy być zawsze krok do przodu dbając o najwyższą jakość wykonywanych projektów.
  • Wykonujemy projekty dla największych studiów growych i firm produkcyjnych na całym świecie.
  • Posiadamy najnowocześniejsze technologie i systemy.
  • Zielone tereny Fortu Mokotów pomagają nam w kreatywnemu myśleniu.
  • O nasze zdrowie dba Enel Med (pakiet medyczny), a o dobrą kondycję karta MultiSport.
  • Codziennie, na dobry początek dnia dla każdego pracownika serwujemy śniadanie 😊
  • Posiadamy 4 w pełni wyposażone kuchnie, automaty z przekąskami, ogromny wybór herbat I “fancy” kawiarki.
  • 2 razy w tygodniu dostajemy witaminowy zastrzyk w postaci kosza owoców.
  • Nadal głodny? Na terenie Fortów znajduje się restauracja oraz foodtrucki, a w lato możesz zjeść i pracować w naszym firmowym ogródku.
  • Mamy darmowy parking dla zmotoryzowanych, a do studia prowadzą ścieżki rowerowe dla tych, co preferują inne środki transportu.
  • A gdybyś nie miał/a z kim zostawić swojego psa-przyjaciela, zabierz go ze sobą!

DOŁĄCZ DO NAS!

Data publikacji: 2019-08-23

Liczba wyświetleń: 559