Praca w branży gier

QA (quality assurance)

dla Byss Mobile w Szczecin

Praca stała Testowanie

Byss Mobile to szczecińska firma, która istnieje na rynku aplikacji mobilnych od roku 2009. Tworzymy popularne na całym świecie aplikacje oraz gry.

Nasze najpopularniejsze produkty to:

  • Instaweather,
  • Instaplace,
  • Ringtones #1,
  • Major Gun,
  • Voxly - 3D Color by Number
  • Merge More - American Dream

Nasz zespół odpowiedzialny za produkcję gier mobilnych poszukuje doświadczonego magika na stanowisko:

QA - Kontrola jakości Gier Mobilnych (silnik Unity)
Miejsce pracy: Szczecin
Typ współpracy: pełen etat, na miejscu (freelancerom dziękujemy)

Twoje główne zadania:

  • Testowanie projektów na docelowych urządzeniach oraz w środowisku deweloperskim (silnik Unity)
  • Raportowanie bugów oraz przekazywanie feedback’u zespołowi produkcyjnemu
  • Projektowanie i wdrażanie test case’ów
  • Proponowanie nowych rozwiązań, które miałyby na celu usprawnienie testowania projektów
  • Dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z zespołem w celu ulepszenia naszych aktualnych projektów

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Znajomości procesu produkcji gier, w szczególności na platformy mobilne oraz roli Testera Gier na każdym jego etapie
  • Znajomości aktualnych rozwiązań QA stosowanych w grach mobilnych
  • Testerskiego podejścia do grania w gry
  • Znajomości silnika Unity
  • Autentycznej pasji do gier i ich tworzenia
  • Umiejętności pracy w zespole, udokumentowanej pracą w innych firmach (najlepiej nad projektami dostępnymi na App Store lub Google Play)
  • Gotowość do nauki nowych technologii
  • Chęci do pracy razem z nami w naszym studiu w Szczecinie
  • Doświadczenie we wdrażaniu i projektowaniu testów automatycznych widziane jako duży plus

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności (widełki 2500-7000 pln netto)
  • Pracę nad wewnętrznymi, ambitnymi projektami w młodym, pełnym pasji do gier zespole
  • Realny wpływ na tworzone projekty
  • Nowoczesne, spełniające najwyższe standardy środowisko pracy z dostępem do rewelacyjnej kawy z ekspresu, owoców, kuchni z możliwością przygotowywania własnych posiłków etc.
  • Firmowe śniadania i obiady
  • Dostęp do najnowszych technologii: VR (Vive, Oculus, PS VR), Druk 3D, Smartwatche

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2019-06-10

Liczba wyświetleń: 437