Praca w branży gier

QA Engineer

dla Artifex Mundi w Katowice

Praca stała Testowanie

Artifex Mundi

Artifex Mundi jest producentem, współproducentem i globalnym wydawcą gier komputerowych z 13-letnią historią działalności na światowym rynku.
Gry Artifex Mundi to ponad 12 milionów pobrań rocznie na wszystkich popularnych platformach.
Aktualnie poszukujemy ambitnego QA Engineera do naszego zespołu Tiny Dragons!

Jakie będą Twoje obowiązki?
• Testowanie gry pod kątem występujących w niej błędów
• Współpraca z całym zespołem developerskim (Producent, Programiści, Level/Game Designerzy, Graficy, etc.)
• Tworzenie checklist, test planów, test case'ów, etc.
• Zgłaszanie sugestii na feature'y, podnoszące ogólną jakość gry
• W dłuższej perspektywie do Twoich obowiązków będzie należało również Leadowanie QA

Jakie mamy wymagania?
• 2+ lata doświadczenia w testowaniu gier
• Angielski na poziomie minimum B2
• Wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne

Co będzie dodatkowym atutem?
• Zawodowe doświadczenie w testowaniu gier F2P
• Znajomość Jira (na poziomie raportowania i obsługi ticketów oraz tworzenia checklist)
• Znajomość Scrum
• Znajomość Unity
• Dodanie słowa 'Cucumber' do treści zgłoszenia

Co możemy Ci zaoferować?
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• Typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
• Pracę w zespole specjalistów gier F2P
• Elastyczne godziny pracy
• Budżet na szkolenia
• Firmowe wyjazdy na konferencje i warsztaty

Odezwij się do nas na praca@artifexmundi.com, jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca.
W tytule dodaj KAT_QA.

Prosimy o zamieszczenie w CV pierwszej lub obu klauzul zgody:
1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, Artifex Mundi S.A. z siedzibą w Zabrzu, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV na potrzeby prowadzonej przez Artifex Mundi S.A. rekrutacji.
2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, Artifex Mundi S.A. z siedzibą w Zabrzu, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, w tym również na inne stanowiska, które mogą być prowadzone przez Artifex Mundi S.A.

Data publikacji: 2019-08-30

Liczba wyświetleń: 744