Praca w branży gier

Marketing / Social Media / Community

dla INFINITE DREAMS SP Z OO w Gliwice

Praca stała Inne

Marketing / Social Media / Community Manager

Infinite Dreams specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie gier na platformy mobilne oraz stacjonarne. Nasze produkty trafiły już do ponad 150 milionów graczy. Wśród wielokrotnie nagradzanych tytułów znajdują się takie marki jak: “Sky Force”, “Let’s Create! Pottery” czy “Crazy Dino Park”. Zatrudniamy specjalistów z pasją. Jesteś jednym z nich? Zapraszamy do naszego zespołu!

Poszukujemy doświadczonej i silnie zmotywowanej osoby na stanowisko Marketing, Social Media, Community Manager.

Zakres obowiązków:

  1. Prowadzenie kanałów social media firmy: Facebook, Instagram, Twitter
  2. Odpowiadanie na komentarze graczy w AppStore i Google Play
  3. Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych dla gier (launch, promocje).
  4. Kontakty z mediami i influencerami.
  5. Organizowanie materiałów marketingowych na potrzeby firmy.

Wymagania:

  1. Biegły angielski w mowie i piśmie.
  2. Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media.
  3. Łatwość pisania ciekawych i zrozumiałych tekstów.
  4. Pasja do social media!
  5. Wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  1. Znajomość narzędzi community (Google Play, App Store, Steam, etc.).
  2. Doświadczenie w branży gier.

Co oferujemy?

  1. Zarobki w wysokości 5000 PLN brutto lub więcej w zależności od doświadczenia (umowa o pracę) oraz premie za osiągane wyniki. Jesteś doświadczony - możesz dostać więcej. Jesteś początkujący - Twoja płaca może rosnąć.
  2. Praca w firmie mającej za sobą 150M+ pobrań gier, wiele nagród i masę fanów.
  3. Bardzo komfortowe środowisko pracy: własny, nowoczesny biurowiec, duża przestrzeń, klimatyzacja, design.
  4. Przy dłuższej współpracy do dyspozycji samochód firmowy.
  5. Pakiety socjalne.

Praca tylko na miejscu w Gliwicach (nasze biuro jest dobrze skomunikowane). Cenimy sobie długie formy współpracy - dbamy o to, żeby nasi pracownicy byli zadowoleni.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz wszystkich innych istotnych materiałów na adres job(at)idreams.pl

Prosimy o zawarcie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji. Zostałem poinformowany/a, że mogę wycofać swoją zgodę, oraz że administratorem danych jest Infinite Dreams sp. z o.o."

Data publikacji: 2019-07-10

Liczba wyświetleń: 269