Praca w branży gier

Marketing || Social Media || Community

dla Red Deer Games w Warszawa
opublikowane przez RedDeerGames

Praca stała Inne

#Hey,

RedDeerGames to dynamicznie rozwijające się studio gier zlokalizowane w Warszawie. Zajmujemy się wydawnictwem zarówno jak i tworzeniem własnych produkcji na konsole oraz PC.
Idealny kandydat powinien posiadać solidną wiedzę o platformach social media, którą nieustannie chce poszerzać, mieć “lekkie pióro” (z funkcją autokorekty;-)) oraz z łatwością podchodzić do kontaktu z mediami, a najlepiej jakby to wszystko było jeszcze zespolone/okraszone miłością do gier.

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie C1.
Wiedza o Google Ads/ Analytics , Wordpress, prostych systemach CMS.
Znajomości pakietu MS Office.
Podstawowa znajomość programów graficznych.
Zmysł “estetyki”.
Chęć nieustannego rozwoju.
Umiejętność tworzenia i redagowania tekstów.
Lekkość w kontaktach z mediami.
Rzetelne podejście do pracy.
Otwarty umysł, pełen pomysłów.
Zainteresowanie marketingiem z planami na przyszłość.
Zamiłowanie do gier.
Mile widziane doświadczenie w pracy w gamedevie, Social Media oraz Content Marketingu.

OFERUJEMY:

Bezpłatne kursy.
Praca w nowoczesnym biurze, w którym organizowane są częste eventy (Hala Koszyki w centrum Warszawy).
Gorące oraz chłodne napoje do stałej dyspozycji.
Otwartość na nowe pomysły i dyskusje.
Kreatywną i przyjazną atmosferę.
Pracę w stabilnym i prężnie rozwijającym się zespole.
Możliwość grania w nasze gry w ELASTYCZNYCH godzinach pracy!
Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności.

ZADANIA:

Zarządzanie profilami społecznościowymi (FB, Instagram, Twitter etc.)
Planowanie, tworzenie contentu, optymalizacja, raportowanie.
Zarządzanie stroną firmową - będziesz odpowiedzialny/-na za aktualizację informacji na stronie, uzupełnianie portfolio, reviews oraz zarządzanie procesem zmian i testów na stronie.
Utrzymywanie aktualnych informacji o firmie w zewnętrznych serwisach.
Tworzenie opisów do kart produktu oraz nadzorowanie procesu tworzenia assetów (grafiki / video) dla naszych produkcji (pod kątem Steam, platform mobilnych i konsol).