Praca w branży gier

Grafik/Animator 2D

dla digimonkeys w zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Jesteśmy start-upem developerskim, aktualnie wchodzącym w rynek gier mobilnych. Do naszego nowego projektu poszukujemy: Grafik/Animator 2D.

Obowiązki

  • tworzenie grafiki 2D w stylu Cartoon
  • tworzenie animacji postaci i obiektów
  • projektowanie interfejsów oraz ikon marketingowych
  • dbałość o utrzymanie spójnej wizji oraz stylu gry

Oczekujemy

  • portfolio ze swoimi dotychczasowymi pracami (im więcej, tym lepiej)
  • dobrze opanowanego dowolnego programu do tworzenia grafiki oraz animacji 2D
  • umiejętności tworzenia zarówno Enviro jak i UI
  • praktycznej wiedzy nt. pełnego procesu tworzenia assetów 2D do gier
  • kreatywności oraz swojej wizji (duży wkład w projekt)

Oferujemy

  • realny wpływ na produkt
  • pracę w nieformalnej, pozytywnej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy (UoD/B2B)
  • pracę wśród pasjonatów

Wynagrodzenie, zakres i forma pracy do ustalenia po wycenie na podstawie dokumentu oraz prototypu.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio na adres: michal.korek@digimonkeys.com

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2019-07-31

Liczba wyświetleń: 602