Praca w branży gier

Księgowa / gaming industry

dla Sperasoft Poland Sp. z. o.o., Keywords Studios w Katowice
opublikowane przez Keywords Studios

Praca stała Inne

Grupa Keywords Studios jest globalnym dostawcą usług dla producentów gier wideo. Dzięki pasji do gier, technologii i nowych mediów stworzyliśmy unikatową platformę wspierającą branżę gier na całym świecie. Operujemy z 50+ studiów w 20 krajach, na 4 kontynentach.

Zajmujemy się m.in. obsługą użytkowników gier online, pomagamy naszym klientom w produkcji warstwy dźwiękowej i wizualnej, sporządzamy tłumaczenia, prowadzimy testy funkcjonalne i kontrolę jakości, wspieramy deweloperów w przenoszeniu gier na inne platformy i w wielu innych wyzwaniach!

W związku z dynamicznym rozwojem nowego oddziału w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko
Samodzielny/-a Księgowy/-a

Miejsce pracy: Katowice

Jeśli posiadasz wymagane umiejętności, dobrze komunikujesz się po angielsku i chciał(a)byś pracować w międzynarodowymi zespole
– dołącz do nas!

Obowiązki:
zapisywanie zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych,
przygotowywanie, importowanie i wprowadzanie przelewów bankowych,
księgowanie faktur i wyciągów bankowych,
księgowanie list płac,
rozliczanie delegacji pracowników,
przeprowadzanie kontroli i rozliczeń kont rozrachunkowych,
uzgadnianie obrotów i sald,
rozliczanie podatku VAT i CIT oraz sporządzanie deklaracji podatkowych w zakresie tych podatków,
sporządzanie deklaracji do US, GUS,
przygotowywanie raportów i bieżących analiz na potrzeby zarządu,
aktywne wsparcie w zakresie przygotowania rocznych sprawozdań finansowych.

Oczekiwania:
wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe lub pokrewne),
znajomości programu Comarch ERP Optima,
bardzo dobrej znajomości MS Office w szczególności Excel,
znajomość zasad rachunkowości,
wiedza z zakresu podatku CIT, PIT,VAT oraz Jednolitego Pliku Kontrolnego,
wiedza z zakresu kadr i płac,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
zdolności komunikacyjne, dobra organizacja pracy własnej,
gotowość do pracy w biurze w Katowicach.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pakiet benefitów pracowniczych,
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez szkolenia,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
pracę w nowoczesnym biurze w bardzo dobrej lokalizacji,
darmowe miejsce parkingowe na terenie obiektu,
przyjazną atmosferę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2019-08-16

Liczba wyświetleń: 248