Praca w branży gier

Game Developer

dla Cyclad w Gliwice

Praca stała Programowanie

Cyclad - jesteśmy międzynarodową firmą konsultingową działająca w branży IT/ICT. Zajmujemy się outsourcingiem rozwiązań HR i usług informatycznych. Obecnie dla naszego klienta, firmy będącej pionierem na rynku nowych technologii, działającej w branży gier, poszukujemy C++ developera.
Jeśli interesujesz się grami, jesteś kreatywny i potrafisz programować w C++, dołącz do 13- osobowego zespołu pracującego nad militarną grą dla wielu graczy!

Informacje o projekcie:

  • Branża: Gry
  • Typ projektu: Rozwój gry militarnej
  • Miejsce pracy: Gliwice centrum
  • Godziny pracy: 7:00/10:00 – 15:00/18:00
  • Rodzaj umowy: B2B lub umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych funkcjonalności oraz dodatków do militarnej gry multiplayerowej
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za realizację projektu

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w C++ (mile widziane w programowaniu gier - projekty komercyjne lub non-profit)
  • Znajomość Unreal Engine 4
  • Znajomość zagadnień programowania w grach
  • Znajomość Visual Studio
  • Doświadczenie w pracy nad projektami FPS, F2P, MMO itp.
  • Kreatywność, inicjatywa i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne (możliwość rozszerzenia pakietu na rodzinę)
  • Kartę Multisport
  • Narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

Data publikacji: 2019-08-21

Liczba wyświetleń: 256