Praca w branży gier

Unity C# Developer

dla Game Hunters S.A. w zdalnie

Praca stała Programowanie

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Unity C# Developer.

Praca w 100 % zdalna.

Pracujemy nad symulatorem rusznikarza (naprawianie i budowa broni palnej).

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnianie wysokiej jakości kodu i rozwiązań technicznych;
  • aktywna współpraca z designerami w celu opracowania i implementacji mechanik gry;
  • całościowe i kreatywne spojrzenia na realizowane zadania;
  • aktywne uczestniczenie w tworzeniu i rozwoju zespołu programistycznego, także poprzez mentoring innych członków zespołu.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka C# i silnika Unity;
  • znajomość zasad OOP;
  • dobra znajomość GITa lub innego systemu kontroli wersji;
  • dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • obycie z programowaniem aplikacji 3D;
  • jeden lub więcej opublikowanych tytułów.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu;
  • Umiejętność optymalizacji aplikacji;
  • Zainteresowanie militariami i budową broni palnej.

Uczciwe wynagrodzenie - zależne od kwalifikacji, na poziomie 4000-8000 PLN netto i/lub znaczące premie i success fee za doprowadzenie projektu do końca.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GameHunters sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest GameHunters sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bluszczańskiej 76/6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data publikacji: 2019-09-05

Liczba wyświetleń: 1001