Praca w branży gier

Grafik 3D zlecenie 2 miesięczne

dla IMGN.PRO w zdalnie
opublikowane przez Łukasz Kubiak

Zlecenie Grafika i animacja

IMGN.PRO – developer i ogólnoświatowy wydawca gier video poszukuje grafików 3D do współpracy na okres 2 miesięcy przy kontynuacji jednego z najpopularniejszych symulatorów na świecie.

Stanowisko: Grafik 3D

Zakres obowiązków:
tworzenie wysokiej jakości modeli 3d na potrzeby gier
tworzenie map tekstur i materiałów
współpraca z zespołem grafików, level designerów i artystów koncepcyjnych

Wymagania:
dobra znajomość jednego z pakietów do modelowania (mile widziany Blender lub Maya),
znajomość programu Photoshop oraz SubstancePainter
portfolio

Mile widziane:
Znajomość współczesnego rynku gier i trendów w nim panujących

Firma Oferuje:

atrakcyjne wynagrodzenie
pracę nad kontynuacją jednego z najpopularniejszych symulatorów na świecie
przyjazne i otwarte światopoglądowo środowisko pracy
umowę zlecenie na okres 2 miesięcy

O nas: IMGN.PRO to uznany developer i wydawca gier video, z siedzibą w centrum Bielska-Białej. Studio stworzyło do tej pory dwie gry: horror Kholat (PC, PS4, XB1) którego sprzedaż przekroczyła 500 000 szt. i Seven: The Days Long Gone, izometryczny RPG powstały we współpracy ze studiem Fools Theory.
IMGN.PRO jest wydawcą tak uznanych tytułów jak serie Euro Truck Simulator i American Truck Simulator, czy Superhot.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego i portfolio na adres: cooperation@imgn.pro
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez IMGN.PRO danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Data publikacji: 2019-09-13

Liczba wyświetleń: 1266