Praca w branży gier

Menedżer ds PR

dla Kool Things sp zoo w Warszawa

Praca stała Inne

Wymagania:

  • Znajomość rynku gier i nowinek technologicznych
  • Biegła znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie (preferowany poziom C1 lub wyższy)
  • Rozległa sieć kontaktów wśród przedstawicieli mediów, twórców treści i liderów opinii ze świata gier i technologii
  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientami (np. w agencji)
  • Lekkie pióro i umiejętności copywriterskie, z naciskiem na tworzenie atrakcyjnych materiałów informacyjnych. Kandydatów poprosimy o zaprezentowanie portfolio.
  • Umiejętność zarządzania projektami oraz własnym czasem
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji międzyludzkich
  • Kultura osobista
  • Mile widziane wykształcenie wyższe na kierunkach takich, jak Dziennikarstwo, Public Relations

Kluczowe obowiązki PR Managera w Kool Things to:

  • Tworzenie, modyfikacja i realizacja planów promocji wraz z klientem
  • Bezpośrednia, codzienna współpraca z klientami
  • Samodzielne utrzymywanie i nawiązywanie nowych relacji z mediami
  • Prowadzenie działań influencer relations oraz media relations
  • Tworzenie informacji prasowych, od których dziennikarze nie mogą się oderwać
  • Współpraca z asystentem przy tworzeniu raportów oraz dokumentacji

Oferujemy ci:

  • Pracę w koleżeńskiej atmosferze w biurze zlokalizowanym na Żoliborzu
  • Codzienny kontakt z nowinkami z branży gier i powiązanych technologii
  • Narzędzia, które lubisz i których potrzebujesz
  • Pracę z klientami, którzy obdarzą Cię zaufaniem i będą na Tobie polegać
  • Atrakcyjną pensję, która wzrasta wraz z Twoim rozwojem

Prześlij CV i napisz nam, dlaczego chcesz pracować właśnie jako PR Manager w Kool Things

Data publikacji: 2019-09-23

Liczba wyświetleń: 319