Praca w branży gier

Asystent ds. PR

dla Kool Things sp zoo w Warszawa

Praca stała Inne

Wymagania:
• Znajomość j. angielskiego na poziomie B2 lub wyższym
• Znajomość pakietu MS Office
• Biegłość w internetowym researchu
• Wysoki stopień zorganizowania oraz samodzielność
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Kultura osobista
• Znajomość rynku gier i technologii będzie dodatkowym atutem

Kluczowe obowiązki:
• Obsługa przychodzących i wychodzących przesyłek pocztowych i kurierskich.
• Samodzielne zarządzanie magazynkiem sampli dla mediów
• Samodzielne tworzenie oraz współtworzenie raportów dla kluczowych klientów agencji.
• Bieżące wsparcie projektów oraz asystowanie zespołowi Kool Things.

Oferujemy ci:
• Pracę w koleżeńskiej atmosferze w biurze zlokalizowanym w Warszawie (Żoliborz)
• Codzienny kontakt z nowinkami z branży gier i powiązanych technologii
• Prywatne ubezpieczenie medyczne
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pensję, która wzrasta wraz z twoim rozwojem

Prześlij CV z dopiskiem „Asystent ds. PR” na praca@koolthings.com

Data publikacji: 2019-09-27

Liczba wyświetleń: 395