Praca w branży gier

Programista Unreal Engine 4

dla ACT ZERO w Warszawa

Praca stała Programowanie

Jesteśmy studiem Indie, panuje u nas domowa i nieformalna atmosfera. Tworzymy gry głównie na PC. Obecnie szukamy programisty, który dobrze poznał silnik Unreal Engine 4. Poszukujemy osoby elastycznej, chętnej do nauki oraz wielozadaniowej.

Opis stanowiska:

  • Obsługa techniczna projektu (kontrola wersji, tworzenie buildów itp.)
  • Tworzenie blueprintów według wcześniej zaprojektowanych mechanik
  • Implementacja elementów stworzonych przez innych członków zespołu (meshe, animacje itp.)
  • Tworzenie narzędzi dla projektantów
  • Tworzenie gameplayu na levelach
  • Pomoc przy tworzeniu leveli

Wymagania:

  • Znajomość Unreal Engine 4
  • Znajmość Blueprintów
  • Znajomość języka C++
  • Znajomość systemu kontroli wersji git

Dodatkowo:

  • Znajomość rynku gier
  • Bycie zapalonym graczem
  • Komunikatywność i terminowość
  • Chęć ciągłego rozwoju

Nie jest wymagane doświadczenie w branży ani wyższe wykształcenie.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności
  • Praca nad atrakcyjnymi projektami
  • Długoterminową współpracę
  • Pracę z młodym, entuzjastycznym zespołem
  • Możliwość nauki od innych członków zespołu
  • Dobry start w branży
  • Biuro w wygodnej lokalizacji: blisko metro, restauracje i centum handlowe

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883."

Prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio (jeśli takie posiadasz) na adres pracagamedev@gmail.com.

Data publikacji: 2019-10-22

Liczba wyświetleń: 351