Praca w branży gier

3D Game Artist

dla Tap Anywhere w Kraków

Praca stała Grafika i animacja

Tap Anywhere

Tap Anywhere to Krakowska firma zajmująca się produkcją i wydawnictwem gier na platformy mobilne (iOS, Android). Stworzyliśmy Laser Overload - grę która dotarła już do ponad 8 milionów graczy na całym świecie.

Jesteśmy młodą, ambitną i szybko rozwijającą się firmą budowaną przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem i licznymi sukcesami. Lubimy pracować w małych, samodzielnych zespołach stawiających na najwyższą jakość produkcji.

Dlaczego warto z nami pracować?
Oferujemy przyjazne i bezstresowe środowisko pracy. Stawiamy na otwartą komunikację i anty-korporacyjne podejście do organizacji pracy. Każdy nasz projekt oferuje nowe wyzwania i możliwości rozwoju. Jeśli jesteś osobą o nieskończonych pokładach pasji i kreatywności - Tap Anywhere jest miejscem dla Ciebie.

Poszukujemy utalentowanej i doświadczonej osoby na stanowisko 3D Game Artist do pracy przy projektach z gatunków Casual RPG i Idle.

Obowiązki:
Wypracowanie stylu graficznego
Przygotowanie kompletnych assetów graficznych - postacie i otoczenie
Współpraca z zespołem w procesie implementacji grafiki

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość dowolnego oprogramowania 3D (Blender, 3ds Max, Maya, itp.)
Umiejętność tworzenia kompletnych assetów graficznych do gier (modelowanie, teksturowanie, animacja)
Umiejętność tworzenia modeli low-poly zoptymalizowanych pod platformy mobilne
Samodzielność
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość Photoshopa

Mile widziane:
Doświadczenie w projektowaniu UI
Podstawowa znajomość środowiska Unity
Podstawowa wiedza o shaderach i renderingu

Oferujemy:
Zatrudnienie na pełny etat
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (5,000zł - 10,000zł na rękę)
Elastyczne godziny pracy
Pracę w niewielkim zespole pasjonatów
Pracę w nowoczesnym biurze z tarasem widokowym
Miejsce parkingowe

Wyślij CV i portfolio: contact@tapanywhere.com

Do zgłoszenia prosimy dołączać klauzulę:
"I give my consent to Tap Anywhere Sp. z o.o. for processing my personal data contained in my job offer letter in order to carry out recruitment procedure, pursuant to the EU General Data Protection Regulation (GDPR) of 27 April 2016."

Data publikacji: 2019-11-01

Liczba wyświetleń: 1427