Praca w branży gier

Programista Gameplayu

dla Swimming Scorpions w Wrocław

Praca stała Programowanie

Swimming Scorpions poszukuje zdolnego programisty gier do pracy przy projekcie skradanki samochodowej osadzonej w czasach Zimnej Wojny na terenie krajów byłego bloku wschodniego oraz do przyszłych projektów.

Główne zadania:

  • Głównym zadaniem będzie tworzenie systemów gameplayowych oraz narzędzi developerskich dla grafików oraz designerów.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość środowiska Unity,
  • bardzo dobra znajomość języka C#,
  • analityczny umysł oraz zdolności matematyczne,
  • zdolność pisania czytelnego, niezawodnego oraz zoptymalizowanego kodu,
  • zdolność czytania, analizy oraz adaptacji istniejącego kodu,
  • praktyczna wiedza na temat wzorców projektowych stosowanych w grach video,
  • trzy lub więcej lat komercyjnego doświadczenia w branży gier na podobnym stanowisku.

Mile widziane, aczkolwiek nie wymagane:

  • znajomość środowiska Unreal,
  • dobra znajomość języka C++,
  • programowanie shaderów,
  • inne umiejętności związane z tworzeniem gier, takie jak np. game design czy level design.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym,
  • wpływ na finalny kształt projektu oraz udział w procesie decyzyjnym,
  • miejsce pracy w okolicy placu Grunwaldzkiego we Wrocławiu,
  • możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu.

CV wraz z portfolio prosimy wysyłać na adres: contact@swimmingscorpions.com
podając w mailu następujący zapis:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data publikacji: 2019-11-02

Liczba wyświetleń: 627