Praca w branży gier

QA Tester

dla All in! Games w Kraków

Praca stała Testowanie

W All in! Games wszystko kręci się wokół gier. Jesteśmy wydawcą z wewnętrznym zespołem
deweloperskim. Promujemy i wspieramy wyjątkowe projekty na PC i konsole, zarówno polskie, jak
i zagraniczne. Nasze tytuły to między innymi Tools Up! (The Knights of Unity) i Ghostrunner (One
More Level). Odkrywamy i wydajemy niezwykłe gry, by oferować graczom nowy poziom rozgrywki.
Zapamiętajcie tę nazwę – będzie o nas głośno!

Jesteśmy grupą ponad trzydziestu pasjonatów, którzy lubią i chcą pracować w zespole, wymieniać
się pomysłami, cieszyć sukcesami i wyciągać wnioski z porażek. Sami organizujemy swoją pracę,
dobieramy narzędzia do realizacji zadań i staramy się osiągnąć jak najlepszy efekt.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: QA Tester

Razem z Mateuszem i Alanem zajmiesz się testowaniem naszych gier, by znaleźć w nich
ewentualne błędy.

Główne zadania:

  • Testowanie gier i przygotowywanie feedbacku dla deweloperów.
  • Weryfikacja naprawionych błędów.

Wymagania:

  • Dobra znajomość j. angielskiego.
  • Doświadczenie w testowaniu (stanowisko specjalisty) lub chęć rozwoju w tym obszarze (staż).
  • Świetna znajomość rynku gier komputerowych.
  • Oko do detali, dociekliwość, nieustępliwość i dokładność w wielokrotnym powtarzaniu wyznaczonych zadań.
  • Systematyczność i samodzielność.
  • Chęć do nauki.

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju w stronę stanowiska specjalisty lub seniora.
  • Sekretną wiedzę dotyczącą naszych gier – jeszcze przed datą premiery.
  • Elastyczny czas pracy (core hours: 10:00 – 15:00).
  • Umowa o pracę lub zlecenie.
  • Multisport, prywatna opieka medyczna, owoce i inne benefity.

Data publikacji: 2019-11-05

Liczba wyświetleń: 964