Praca w branży gier

Producer/Product Manager

dla DOJI S.A. w Poznań

Praca stała Zarządzanie

Jesteśmy poznańskim studiem DOJI S.A. - specjalizujemy się w projektowaniu gier edukacyjnych oraz tzw. “serious games”. Tworzymy gry na zlecenia dla zewnętrznych klientów oraz realizujemy własne projekty, jednym z nich jest gra Coffee Noir - Business Detective Game. Poszukujemy wielozadaniowej, interdyscyplinarnej osoby na stanowisko z pogranicza Project/Product Managera i Producenta - która będzie odpowiedzialna za prowadzenie wybranych projektów dla klientów B2B i będzie wspierać pracę naszego zespołu. W skrócie, potrzebujemy tzw. "One-Man Army" :)

Zadania

  • planowanie i zarządzanie wybranymi projektami,
  • praca nad dokumentacją projektową (GDD, listy milestonów, harmonogramy),
  • tworzenie raportów z postępów prac,
  • współpraca przy tworzeniu wizji i strategii projektowanych gier,
  • dbanie o odpowiedni przepływ informacji pomiędzy członkami zespołu projektowego,
  • komunikacja z klientem w przypadku projektów B2B,
  • komunikacja z podwykonawcami,
  • bieżące prace wspierające zespół projektowy poprzez prace merytoryczne, research itp.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT,
  • umiejętność tworzenia rzeczowej dokumentacji projektowej,
  • umiejętność przełożenia założeń i dokumentacji projektu na konkretne zadania dla zespołu,
  • znajomość zasad projektowania aplikacji na PC, przeglądarki oraz platformy mobilne,
  • umiejętność analitycznego myślenia i sprawnego wyszukiwania informacji branżowych,
  • znajomość narzędzi do zarządzania zadaniami, komunikacji projektowej i dokumentacji (używamy Jira, Trello, ClickUp, Slack, Pakiet Google, Confluence)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Mile widziane:

  • znajomość branży gier niezależnych, rynku IT oraz edtech,
  • doświadczenie w projektowaniu gier, aplikacji, UX design,
  • własna inicjatywa, kreatywność i umiejętność planowania własnej pracy.

Co oferujemy:

  • pracę stacjonarną (centrum Poznania, Jeżyce) w bardzo przyjaznej atmosferze, w ambitnym i zgranym zespole przy ciekawych projektach,
  • możliwe elastyczne godziny pracy,
  • elastyczna forma zatrudnienia - B2B lub umowa o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • współtworzenie nietuzinkowych produktów i usług,
  • niekończący się zapas kawy!

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń przez portal skillshot lub na adres: join-us@doji.com.pl

O firmie:
DOJI S.A. - zespół graczy, designerów, developerów oraz doświadczonych reprezentantów środowiska akademickiego. Tworzymy gry poważne, które są czymś więcej niż tylko rozrywką.

Przypominamy o konieczności zamieszczenia klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))

Data publikacji: 2019-12-05

Liczba wyświetleń: 712