Praca w branży gier

Mid 3D Artist

dla Noobz From Poland w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Noobz from Poland

📢Jesteśmy polskim studiem gamedev, producentem battle simulatora ,,Total Tank Simulator”. W związku z rozpoczęciem prac nad nowym projektem PC (grą strategiczną z silnym wątkiem historycznym) poszukujemy osoby na stanowisko
Mid 3D Artist.

Oferujemy:
*3-5k netto - w zależności od doświadczenia
*B2B/UoP po okresie próbnym (1-3 miesięcznym). Jesteśmy zainteresowani stałą współpracą.
*Dofinansowania w wyjazdach na eventy powiązane z gamedevem
*Służbową farelkę w zimie i wiatrak latem ;)

Obowiązki:
*Tworzenie wysokiej jakości modeli 3D na potrzeby silnika Unity - zarówno stylizowanych jak i fotorealistycznych
*Optymalizacja modeli na różne platformy (głównie PC & Switch) według wytycznych działu informatycznego
*Aktywny udział w kreowaniu ostatecznego kształtu projektu
*Praca między środowiskami Unity/Blender/Substance
*Wykonywanie zadań na podstawie GDD

Wymagania:
*Praca na miejscu w biurze w Warszawie
*Zaawansowana znajomość Blendera, a dokładnie (uszeregowane według priorytetu):

  1. Modelowanie Hard Surfaces
  2. Sculpting
  3. Retopologia
  4. Animacja

*Podstawowa znajomość programów Substance Painter oraz Substance Designer
*Sumienność w wykonywaniu obowiązków, dobra organizacja czasu
*Umiejętność pracy w zespole
*3 lata doświadczenia

Mile widziane:
*Szukamy Geeka: Obeznanie w środowisku Gamingowym, 1000h+ na Steam
*Poczucie humoru
*Doświadczenie w pracy z dowolnym Game Engine.

✔ Jeśli jesteś zainteresowany/a to zapraszamy do wysyłania swojego CV (Prosimy o zawarcie aktualnej klauzuli rodo) oraz SteamID na hr@noobzfrompoland.com
❓ SteamID to numer który widnieje po zalogowaniu się do steamcommunity - ”https://steamcommunity.com/profiles/TWOJE_ID”.
🕵️‍♂️ Profil na steam musi być udostępniony publicznie.

Data publikacji: 2019-12-06

Liczba wyświetleń: 705