Praca w branży gier

Unreal Engine 4 Mid Developer

dla IGNIBIT S.A. w Gdynia

Praca stała Programowanie

Świeża, prężnie rozwijająca się firma Ignibit S.A. z Gdyni zajmująca się tworzeniem gier oraz aplikacji w wirtualnej rzeczywistości poszukuje osoby na stanowisko Unreal Engine 4 Mid Developer

link do strony: www.ignibit.com

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju podczas pracy w ciekawych projektach i w doświadczonym zespole
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 10-14)
  • Uczestnictwo w produkcji gier oraz aplikacji na różnorodne platformy, w tym na urządzenia mobilne, wirtualnej rzeczywistości oraz konsole
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia (4000-6000 netto)
  • Luźną, przyjazną atmosferę pracy

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie gier oraz aplikacji na bazie silnika Unreal Engine 4
  • Współpraca z zespołem przy realizowanych projektach

Od Ciebie oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka C++ oraz Unreal Engine 4
  • Pisanie czytelnego, przemyślanego i dobrze zorganizowanego kodu
  • Doświadczenia w branży gier
  • Umiejętności pracy w zespole scrumowym
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane będzie:

  • Pasja do tworzenia i grania w gry
  • Doświadczenie w pracy z Google Cloud oraz REST API
  • Doświadczenie w pracy z technologiami VR/AR

Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail office@ignibit.com z dopiskiem “Unreal Engine 4 Developer”

Prosimy o załączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzane moich
danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia
1997 r., o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 1997., nr 133, poz. 883
ze zm.).”

Data publikacji: 2019-12-06

Liczba wyświetleń: 359