Praca w branży gier

Programista gier

dla Incuvo SA w Katowice

Praca stała Programowanie

Spectral Games S.A. wraz z Incuvo S.A. tworzą wspólnie na terenie Euro-Centrum w Katowicach oddział do portowania i testowania gier dla zagranicznych Klientów. Do nowego oddziału poszukujemy programistów z dużym doświadczeniem przy tworzeniu gier na wszystkie platformy sprzętowe.

Spectral Games S.A. tworzyło w ostatnich latach szereg gier i aplikacji mobilnych AR i VR dla największych światowych firm takich jak History Channel/A+E Networks, Mattel, Munich RE itp, w tym gry oparte na takich licencjach jak serial Knighfall (w Polsce dostępny na HBO pod nazwa Templariusze) czy marka Hot Wheels.

Incuvo SA to niezależny zespół deweloperów skupiony wokół tworzenia gier. Historia firmy rozpoczęła się w roku 2012 od zbudowania platformy do tworzenia gier o nazwie „Createrria”. Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem na rynku czego efektem jest ponad 3 mln użytkowników. Aktualnie oprócz tworzenia własnych tytułów spółka koncentruje się na portowaniu gier na różne platformy dla Klientów w kraju i za granicą.

Oczekujemy:

• minimum 2 lata doświadczenia programistycznego
• dobrej znajomości działania i obsługi silnika Unreal Engine
• znajomość systemów kontroli wersji
• łatwości w przyswajaniu nowych technologii i ich adaptacji w projekcie
• wiedzy dotyczącej procesu tworzenia gier i aplikacji
• kreatywności, dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole

Obowiązki pracownika:

• tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego - zarówno własnego jak i w oparciu o gotowy silniki gry
• analizowanie i poprawianie błędów w kodzie
• umiejętności optymalizacji kodu pod kątem wydajności, bezawaryjnego działania i czytelności
• tworzenie i prototypowanie nowych mechanik
• współpraca z artystami i designerami

Oferujemy:

• wynagrodzenie adekwatne do zdolności 5 000 – 10 000 netto
• pracę w przyjaznej atmosferze
• pracę przy przełomowych projektach dla klientów zagranicznych
• pracę nad ciekawymi i urozmaiconymi tematycznie projektami
• nieustanny rozwój
• pracę w zespole doświadczonych twórców gier

Pragniemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data publikacji: 2019-12-10

Liczba wyświetleń: 377