Praca w branży gier

Senior Game Designer

dla Picadilla w Wrocław

Praca stała Design

Picadilla

Traffic Puzzle

>>> Kim jesteśmy <<<

SENIOR GAME DESIGNER

Szukamy doświadczonych Game Designerów, którzy chca tworzyć w Picadilli nieprzeciętne gry!

Co będzie Twoim obowiązkiem:

  • kształtowanie wizji i kierunków rozwoju designu gier

  • nastawienie na design funkcjonalności zwiększających user experience, zaangażowanie, retencję

  • rozwojem obecnych gier i dbaniem o ich coraz wyższą jakość

  • odpowiedzialność za proces tworzenia mechanik i zawartości gier od koncepcji, do końcowego produktu

  • projektowanie elementów procesu nauki gracza

Czego oczekujemy:

  • min. 3 letniego doświadczenia na stanowisku związanym z projektowaniem gier mobilnych

  • przynajmniej jeden wydany tytuł mobile f2p

  • umiejętności podejmowania decyzji, planowania, przedstawiania i propagowania wizji

  • wysokiej wewnętrznej motywacji i umiejętności przywódczych

  • bycia na bieżąco z trendami branży (nowe gatunki gier, sposoby projektowania gier)

  • znajomości topowych gier mobilnych

Czego możesz się spodziewać:

  • wysokich standardów pracy ze świetnymi ludźmi

  • sporej liczby różnorodnych zadań

  • dużej ilości ciekawej wiedzy, którą się dzielimy

  • doskonałej, niekorporacyjnej atmosfery

Co oferujemy:

  • ciekawe wyzwania i interesujące projekty

  • komfortowe stanowisko pracy

  • wygodną lokalizację biura

  • świetną, świeżo mieloną kawę i pyszne herbaty

  • dodatkowe świadczenia, w tym m.in.:

    • prywatną opiekę medyczną
    • kartę MultiSport
    • świeże owoce i przegryzki
    • lekcje angielskiego w godzinach pracy
    • wspólne wyjścia integracyjne
    • regularny pizza day!

Miejsce pracy: Wrocław, Rynek
Cenimy kreatywność i umiejętność przyswajania nowych narzędzi oraz rozwiązywania problemów.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data publikacji: 2020-01-13

Liczba wyświetleń: 235