Praca w branży gier

Unreal Engine Developer

dla Live Motion Games S.A. w Warszawa

Praca stała Programowanie

O nas - LiveMotion Games Warsaw
Jesteśmy nowym, warszawskim oddziałem firmy LiveMotion Games, obecnie tworzącym takie gry jak Bakery Simulator i Fat[EX] Courier Simulator. Jako mały zespół poszukujemy obecnie doświadczonej i utalentowanej osoby do objęcia pozycji developera/developerki Unreal Engine 4 do tworzenia małego projektu. Stanowisko w dużej mierze samodzielne.

Praca tylko i wyłącznie w naszej siedzibie w Warszawie - nie ma możliwości pracy zdalnej.

Obowiązki:

  • Modyfikowanie, debugowanie i optymalizowanie istniejącego kodu w Blueprintach oraz w C++
  • Projektowanie, prototypowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności
  • Podstawowy Designu/UX
  • Całościowy nadzór nad stroną techniczna projektu (np. kontrola wersji)
  • Współpraca i doradzanie innym członkom zespołu (grafikom, specjalistom UI, programistom itp.)

Wymagania:

  • Doskonała znajomość Unreal Engine 4, w tym Blueprintów oraz C++, optymalizacji leveli, strony graficznej silnika, renderingu
  • Minimalnie dwa lata doświadczenia w branży gier…
  • ...lub portfolio samodzielnie ukończonych projektów w silniku UE4
  • Zdolność samodzielnej organizacji, planowania, improwizowania i podejmowania inicjatywy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie - widełki pomiędzy 5000 , a 1000 - dopasowane do posiadanych umiejętności
  • Elastyczny czas pracy (core hours: 10:00-15:00)
  • Dużą dozę samodzielności i decyzyjności w ramach projektu

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij CV i portfolio na adres e-mail: work@livemotiongames.com wpisując w tytule „Unreal Engine Developer”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data publikacji: 2020-01-20

Liczba wyświetleń: 351