Praca w branży gier

Junior QA Tester

dla Polished Games w Wrocław

Praca stała Testowanie

Title

Jesteśmy małym studiem niezależnym z Wrocławia. W 2014 roku rozpoczęliśmy prace nad naszą pierwszą grą - Realms of Magic, która została wydana w Early Accessie na Steamie w 2017 roku. W tym roku wydajemy pełną wersję gry i rozpoczynamy prace nad nowym projektem.

Szukamy osób do pracy na miejscu w naszym biurze we Wrocławiu (Krzyki, obok Arkad Wrocławskich), nie rozważamy pracy zdalnej.

Zakres obowiązków:

  • testowanie pod kątem poprawnego działania gry,
  • playtesty z perspektywy gracza skupiające się na user experience,
  • zgłaszanie błędów i sugestii w systemie Jira.

Wymagamy:

  • pasjonowania się grami komputerowymi,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Docenimy:

  • doświadczenie w testowaniu gier lub programów,
  • wykształcenie związane z testowaniem lub tworzeniem gier,
  • kursy, certyfikaty oraz szkolenia związane z testowaniem lub tworzeniem gier.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • procentowy udział w sprzedaży gry,
  • bardzo elastyczne godziny pracy,
  • bezwzględną politykę zero crunchy,
  • przyjacielską atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • znaczący wpływ na proces produkcji gry,
  • całodzienne lan-party w czasie pracy raz w miesiącu,
  • dobrą kawę i herbatę :)

Zgłoszenia można wysyłać przez formularz Skillshot.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

Data publikacji: 2020-01-21

Liczba wyświetleń: 1319