Praca w branży gier

Level Designer

dla MATABOO Sp. z o.o. w Warszawa

Praca stała Design

MATABOO to młode, ale założone przez weteranów studio portingowe i co-developerskie. Członkowie naszego zespołu pracowali przy takich projektach portingowych na konsole i PC, jak między innymi: Ultra Street Fighter IV, Resident Evil 4 i 6, Mortal Kombat X, Injustice 2, Dragon’s Dogma: Dark Arisen, Dark Souls: Remastered czy Bee Simulator.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy Level Designera do współtworzenia z naszymi klientami gier wideo.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie poziomów - od fazy whitebox’a do w pełni funkcjonalnego i zoptymalizowanego levelu
  • Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z pozostałymi działami w celu stworzenia jak najlepszego doświadczenia płynącego z gry, zarówno artystycznie, jak i gameplay’owo

Wymagania:

  • Znajomość UnrealEngine 4 na poziomie pozwalającym na stworzenie i skryptowanie w blueprintach w pełni funkcjonalnych leveli,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Samodzielność i sumienność,
  • Zapał do gamedevu

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność tworzenia zrozumiałej i uporządkowanej dokumentacji projektowej,
  • Podstawowa znajomość programowania

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy (core hours: 11:00-15:00)

CV i krótką informację o tym, dlaczego chcielibyście dołączyć do naszego zespołu prosimy przesyłać na adres careers@mataboo.com, w tytule wpisując “Design Enchanter”.
W miarę możliwości odpisujemy na wszystkie zgłoszenia.

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Administratorem danych kandydata jest MATABOO Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Racławickiej 99, 02-634 Warszawa, NIP 5213864738. Dane kandydatów będą przechowywane przez okres 3 lat. Dane kandydata przetwarzane są na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi przysługuje prawo wglądu, poprawienia i żądania usunięcia danych z bazy.

Data publikacji: 2020-01-22

Liczba wyświetleń: 456